Якщо ви не любите начальницю ...

Якщо ви не любите начальницю ...
Прекрасно було б, якщо ми самі могли вибирати собі начальників. На це місце, напевно, вами був би призначений мудрий, врівноважений чоловік, помічає всі ваші достоїнства і справедливо оцінює ваш непосильний трудовий внесок. Але, на жаль, все це сталося з точністю «до навпаки» і, в результаті, у вас - начальниця, до якої ви не маєте теплих почуттів.

Налаштуйтеся на те, що змінити становище неможливо, значить постарайтеся змінити власне ставлення до подій. Ви прийшли на робоче місце не для того щоб любити або не любити начальство. Ваше завдання - суворе виконання своїх робочих обов`язків і ... вимог даного вам начальника. Подобаються вони вам чи ні, необхідно змиритися і дотримуватися цих вимог.

Якщо вона вам дуже неприємна, постарайтеся, по можливості, обмежити контакти з нею. Виконуйте скрупульозно і в строк всі робочі доручення, щоб їй не було необхідності вимовляти вам за пропущені терміни або зроблені помилки. Об`єктивно ставитеся до виконаної вами роботи і намагайтеся виправляти ті недоліки в ній, які дійсно мають місце, не сприймайте будь-яке зауваження в багнети, тільки тому, що ви не любите начальницю.


Завжди спокійно і ввічливо вислухайте її зауваження, навіть якщо вони висловлюються у формі на межі образи. Ніхто не може перешкодити вам в цей момент уявити, як на її голову виливається відро води і який вигляд вона придбає, якщо це станеться. Аутотренінг - велика річ, яка дозволить вам зберегти душевний спокій і зберегти нерви. Відповідайте на її крик рівним, спокійним тоном, задавайте зустрічні, уточнюючі питання. На тлі вашого олімпійського спокою, її випади здадуться, як мінімум, безглуздими. Їй мимоволі доведеться зменшити тон і наступного разу вона спробує себе контролювати, щоб не бути смішною.

У тому випадку, якщо ви впевнені в тому, що ваш начальник працює непрофесійно і чинить непорядно, а скаржитися на його дії не має сенсу, то, можливо, варто подумати про зміну місця роботи. Така обстановка на робочому місці не зможе не позначитися на вашому стані. Не можна приходити на роботу кожен день як на поле нескінченної битви. Побережіть своє здоров`я і підшукайте собі те місце, де новий начальник буде хоч трохи відповідати вашим ідеалам керівника.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як вести себе з начальником фото

Як вести себе з начальником

Кожна людина, що працює за наймом, стикається з проблемою спілкування зі своїм начальником. Хтось боїться його грубого…

10 Ознак загрожує звільнення фото

10 Ознак загрожує звільнення

Звільнення з роботи дуже рідко буває абсолютно безпідставним. Зазвичай йому передують різні натяки, які можна вчасно…

Я начальник - ти дурень? фото

Я начальник - ти дурень?

Дуже часто в фірмах існує неправильна позиція з боку начальства, яка звучить як «я начальник, ти - дурень».…

Ідеальний начальник фото

Ідеальний начальник

Можна сміливо стверджувати, що більшість офісних працівників в тій чи іншій мірі незадоволені власним босом. У курилках…

» » Якщо ви не любите начальницю ...