Я начальник - ти дурень?

Я начальник - ти дурень?
Дуже часто в фірмах існує неправильна позиція з боку начальства, яка звучить як «я начальник, ти - дурень». Але ж є багато прекрасних фахівців, які можуть бути не тільки розумніший за свого начальника, а й набагато освіченіші. Багато дуже талановиті в своїй професії і мають багатий життєвий досвід. Як же бути в такій ситуації, коли начальник не рахується з думкою свого працівника і постійно показує свою перевагу?

Обов`язки керівника полягають  не в тому, щоб показувати свою перевагу над підлеглими, а в тому, щоб стежити за роботою колективу, контролювати досягнення в колективі і правильно розподіляти цілі та завдання. якщо керівник саме цим і займається, то, навряд чи така людина зможе принизити і показувати свою перевагу. Навпаки, такий керівник організації і завжди буде прислухатися до діловому раді, не заважатиме у вирішенні поставленого завдання. І робота для співробітників в такій фірмі стане напрочуд легкій і цікавою. Це стосується компетентного начальника.

Але ж буває і по-іншому. Що ж робити в такій ситуації? Найлегшим рішенням стане звільнення. Але ж це не вихід. На іншій роботі теж може бути керівник не кращий від попереднього. Тому найкраще цим варіант не користуватися, тим більше, якщо робота подобається. А так же якщо саме на цій роботі розкриваються здатності і професіоналізм. Та й в сучасному світі не так вже й легко знайти нову роботу, щоб і цікава була, і оплачувалася добре. Тому такий варіант повинен бути вже останнім рішенням, якщо всі інші варіанти не підійдуть.

Ще можна підсидіти начальника і занятькресло керівника. Якщо професійний рівень набагато вищий, ніж у керівника, якщо підлеглий в своїй справі просто ас, то можна довести це більш високому керівництву. І далі цілком можливо підвищення по службі саме на місце начальника, який ще недавно доводив свою перевагу. Але в такому варіанті є багато неприємних моментів. По-перше, це некрасиво. По-друге, при такому методі підлеглий стає практично таким же, яким був його начальник. А ще є ймовірність, що начальник знаходиться на своєму місці, завдяки яким або зв`язків. У такому випадку саме начальник звільнить свого підлеглого за таку спробу зайняти місце шефа.


Ще один варіант - не звертати уваги на всі причіпки керівника і спокійно виконувати свою роботу. Але в цьому варіанті може не вистачити терпіння і сил, щоб терпіти всі приниження і знущання з боку начальства. Ще можна стати таким, яким хоче бачити свого підлеглого начальник. Але в цьому випадку є ризик загратися і згодом просто можна втратити своє «Я».

Найцікавішим варіантом є наступний: можна підтягнути рівень начальника до свого, якщо підлеглий вважає себе більш кваліфікованим. Це дуже складно, але можливо. Якщо все вийде, то тут є ймовірність зайняти місце колишнього начальника, коли того підвищать завдяки тому, що він стане більш кваліфікованим. Але тут може бути інший результат справи - розпрощатися з роботою, якщо неправильно побудований план перевиховання начальника.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як вести себе з начальником фото

Як вести себе з начальником

Кожна людина, що працює за наймом, стикається з проблемою спілкування зі своїм начальником. Хтось боїться його грубого…

Як підставити начальника фото

Як підставити начальника

Вам не здається, що ваш начальник щось довго засидівся на одному місці, і пора починати активні дії по його зміщення?…

Коли начальник дратує фото

Коли начальник дратує

Вибирати босів не приходиться. У одних начальники розуміють, розсудливі, компетентні, а у інших - ні. Але у нього також…

Як ставитися до начальника фото

Як ставитися до начальника

Щоб побудувати свою кар`єру, знайти своє місце в колективі, на робочому місці, мало однієї старанності і працьовитості.…

Як знайти підхід до боса фото

Як знайти підхід до боса

Сприятливий мікроклімат на роботі і успішне просування по кар`єрних сходах в чому залежать від того, чи вмієте ви…

» » Я начальник - ти дурень?