Пілатес - від моди до здоров'я


Пілатес - від моди до здоров`я
Пілатес являє собою сучасну методику фізичних вправ, яка досить широко використовується для професійного заняття і для заняття в домашніх умовах.

Пілатес розрахований для людей різних вікових категорій, статі та рівня фізичної підготовки, тому досить широко поширений серед жіночої половини населення. За рахунок постійних занять підвищує гнучкість, координація людини. Такі заняття прекрасно підходять для бажаючих скинути зайву вагу або просто для підтримки форми тіла. Розвиток внутрішніх м`язів є одним з достоїнств методики, тому дуже часто призначається в період вагітності для поліпшення кровообігу і полегшення родового процесу.
Для правильного виконання фізичних вправ необхідно дотримуватися рівномірність дихального процесу. Таким чином, вдих не повинен супроводжуватися розширенням грудної клітини і надуванням живота. потрібно навчитися дихати внутрішніми м`язами, тобто вдихати повітря в спину (в малі ребра). Надходження повітря необхідно для збагачення організму киснем, який здатний підвищити витривалість і контролювати процес занять.
Отримання користі від занять пілатесом можливо в разі дотримання основних вимог і правил, серед яких знаходиться контроль і точність виконання кожного вправи. У цьому випадку групи м`язів отримують певну напругу, в результаті чого досягається позитивний ефект. Рекомендується повністю забути про насущні проблеми і розслабитися. Заняття повинні приносити задоволення для людини, а не викликати непереборне бажання закінчити вправи.
Пілатес відрізняється підвищеною пластичністю і плавністю вправ, тому в даній методиці немає різких рухів, які можуть викликати перенапруження зв`язок і розтягнення суглобів. Кінець однієї вправи плавно переходить в початок наступного, і так весь процес заняття. Відомий для зовнішнього вигляду і здоров`я ефект можна помітити тільки при регулярному виконанні вправ, як правило, це кілька занять на тиждень.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Пілатес для початківців фото

Пілатес для початківців

пілатес - Це комплекс фізичних вправ, спрямованих на розвиток гнучкості, витривалості, сили конкретної групи м`язів.…

Пілатес в домашніх умовах фото

Пілатес в домашніх умовах

Вправи пілатес були спеціально придумані для людей, які страждають болями в спині і суглобах, але, не дивлячись на це,…

Пілатес - модний образ життя фото

Пілатес - модний образ життя

Пілатес - модне і красиве напрямок сучасного фітнеса.В Москві пілатес коштує значно дорожче аеробіки, фітнесу та…

Що таке пілатес? фото

Що таке пілатес?

Зараз все більшої популярності набуває новий напрямок фітнесу - пілатес. Багато хто починає займатися їм просто заради…

» » Пілатес - від моди до здоров'я