Займаємося аквафитнесом

займаємося аквафитнесом
Стереотип про неможливість суміщення корисного з приємним в процесі схуднення або зміцнення здоров`я спростовує аквафітнес - один з найнадійніших способів схуднути. Аквафитнес є порятунком для тих, хто не може або не хоче займатися в залі.

Займатися аквафитнесом можуть все: молоді і спортивні, літні і не дуже здорові, і навіть майбутні мами. Це фітнес для тих, хто прагне зміцнити м`язи, позбавитися від зайвих кілограмів і поповнити свій організм енергією. Фахівці відзначають особливу ефективність занять у воді: її опір змушує докладати більше зусиль для кожного руху. Ще одна велика перевага аквафитнеса - це його безпечність, так як через зниження ваги тіла в воді основне навантаження приймається м`язами, а не скелетом.

Аквафитнес прекрасно підходить не тільки жінкам, а й чоловікам: чудова кардиотренировка в комплексі з силовими вправами відмінно замінює тренажерний зал. Силові тренінги та спеціальні комплекси вправ чудово тренують витривалість, розвивають м`язи і зміцнюють організм.

Займатися аквафитнесом, як і будь-яким іншим спортом, бажано регулярно. Ні для кого не секрет, що навіть кілька годин в тиждень занять фізичними вправами - це чудова турбота про здоров`я і завжди чудовий настрій. Для досягнення найбільшого ефекту бажано відвідувати не менше двох-трьох занять на тиждень.


Заняття аквафитнесом проходить під звуки запальної музики, воно може зрівнятися з латиноамериканським водним карнавалом. Перше тренування дасть вам відчути приємну втому після фізичного навантаження, через місяць буде освоєна правильна техніка вправ, що дуже потрібно для досягнення позитивного результату, а через три місяці занять потрібно заміна купальника на менший розмір.

Додатковий плюс таких занять - це масаж від кращого в світі масажиста, яким є вода. Тіло отримує незрівняний ні з чим тонус, а здоров`я додається прямо на очах.

Заняття аквафитнесом доставляють масу задоволення і користі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фітнес - виправляємо помилки фото

Фітнес - виправляємо помилки

Щоб отримати гарну фігуру, необхідно правильно розробити свою фітнес програму. Про те, що багато хто забуває врахувати…

Види фітнесу фото

Види фітнесу

Здоровий спосіб життя сьогодні в моді. Все більше і більше людей хочуть виглядати красиво, молодо і привабливо.…

» » Займаємося аквафитнесом