Не будіть в мені звіра: дві сторони гніву

Не будіть в мені звіра: дві сторони гніву
Як часто в сучасному світі ми зустрічаємося з емоційними людьми! Радість, щастя, вдячність сприймаються як належне і незабаром забуваються. Люди, які перебувають в гніві, нерідкість. Негатив, яким вони «обдаровують» оточуючих, залишає свій слід в наших думках, псує настрій. Як не піддатися цій спалаху і не стати її носієм?

Існує два види гніву. Гнів, спрямований на себе, називається провиною. вина заподіює шкоду власного здоров`я і призводить до депресивного стану.

Інший гнів, спрямований на інших, називається обуренням. В цьому випадку роздратована людина знімає з себе напругу, шкодячи здоров`ю оточуючих. Тут слід вміти контролювати свої емоції, щоб почуття злоби не зайшла занадто далеко.

Зазвичай гнівне стан розглядається як негативне явище. Але гнів іноді буває і корисним для здоров`я людини. Це захисна реакція на проблеми. подібний стан допомагає відновлювати сили і впоратися з фізичними та емоційними труднощами.

Спалах гніву може врятувати, наприклад, при загрозі нападу. Але гнів легко входить в звичку, роблячи людей постійно сердитими. А зі злим людиною перебувати поруч дуже незатишно.


За кожну спалах гніву доводиться платити не тільки оточуючим, але і самій людині. Після чергового нападу він починає відчувати себе некомфортно, почуття провини долає його. Йому шкода себе, і ця духовна боротьба тільки погіршує стан, залишаючи важкий осад.

Гнівні люди відштовхують від себе своїх друзів і близьких. У відносинах починається розлад. Але чи можна приборкати гнів самостійно? Якщо він ще не переріс в хронічну стадію, варто спробувати впоратися з ним наступним методом.

Відновити свого попереднього стану допоможе уявний рахунок до 10 або навіть до 25, якщо дратівливість досягла межі. Вважаючи, необхідно перед кожною цифрою робити глибокий вдих. Циркулюючи повітря в легенях, людина поступово заспокоюється, м`язи розслабляються, і бажання злитися зникає.

Зайва збудливість не є позитивним зарядом. Хвилювання погіршують життя і відштовхують від людини оточуючих. Знижуючи рівень своєї запальності, ви отримуєте задоволення від життя.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Секс після сварки фото

Секс після сварки

Бурхливе з`ясування відносин властиво багатьом сімейним парам. Щоб заспокоїтися після сварки, деякі закохані вдаються…

Напади гніву у дітей фото

Напади гніву у дітей

Напади гніву у дітей - це не настільки страшно, як батькам може здатися на перший погляд. Насправді, як показує…

Як вивести шефа з себе фото

Як вивести шефа з себе

Шеф така ж людина, як і його підлеглі. Це означає, що і його можна вивести з себе, причому використовувати для цих…

Як контролювати свої емоції фото

Як контролювати свої емоції

Якщо ви володієте своїми емоціями - значить, ви володієте своїм життям. Тримати будь-яку ситуацію під контролем -…

Емоції під контролем фото

Емоції під контролем

Кожній людині властиво відчувати емоції. Реакція одних вселяє страх. Дивлячись на інших, що оточують дивуються їхньому…

Як виплеснути емоції фото

Як виплеснути емоції

Люди по життю накопичують масу емоцій, які вимагають виходу. Невиплеснутие емоції лежать важким тягарем в нашій…

» » Не будіть в мені звіра: дві сторони гніву