Як впоратися з хвилюванням

Як впоратися з хвилюванням
Цілком природно хвилюватися в складній ситуації, особливо в такій, яка вимагає від вас чогось особливого. Наприклад, майже всі нервують перед публічним виступом. Але можна взяти себе в руки і впоратися з заважають емоціями. Кілька прийомів, що дозволяють контролювати свій стан, допоможуть вам бути на висоті в будь-якій ситуації.
Хвилювання - це напруженість, страх у вашій голові, який паралізує думки, та й тіло стає, ніби дерев`яне. Щоб впоратися з занепокоєнням, потрібно зуміти розслабитися. Якщо ви постійно відчуваєте стреси і хвилюєтеся, то шкоду для здоров`я, яка завдається цими явищами, рано чи пізно проявиться. постарайтеся змінити своє життя так, щоб позбавитися від чинників, що викликають дискомфорт подібного роду.

Для тих людей, чия діяльність пов`язана із стресовими ситуаціями, є кілька прийомів, які дозволяють відчувати себе спокійніше і менше хвилюватися. По-перше, намагайтеся завжди виглядати впевнено. Розправте плечі, випряміть спину, тримайте голову гордо піднятою. Ваш вигляд не тільки дасть зрозуміти оточуючим, що ви сильна людина, але і вам додасть бадьорості.

Якщо ви часто вживаєте такі вирази, як «Ймовірно», «Можливо», «Я спробую», «Точно не знаю», то змініть свій стиль мови. Слідкуйте за тим, що говорите, і що думаєте. Починайте думати так: «Я знаю», «Я зможу», «Я абсолютно впевнений». Від того, як ви думаєте, дуже багато залежить. Навіть в критичній ситуації цілком можливо зберігати спокій і контролювати положення, якщо перестати хвилюватися, а почати бути впевненим в собі і своїх силах. Не уникайте займенника «я». Заявляйте про свої міркування і почуття: «Я вважаю», «Я хочу», «Я розраховую», «Я проти цього».

Ці речі не з тих, якими можна займатися один день. Не можна отримати моментальний ефект, здатний закріпиться на все життя. Стежити за тим, як ви думаєте і говорите, потрібно постійно. Але і дію буде в цьому випадку теж тривалим.


Якщо ваше життя досить спокійна, але трапилася нелегка ситуація, ви хвилюєтеся і не знаходите собі місця, то вам все одно потрібно спробувати розслабитися. Найкращим засобом є різні дихальні методики. Є безліч видів дихання, що дозволяють контролювати свій стан. Можна не тільки впоратися з хвилюванням і розслабитися, але і відчути прилив сил або навпаки, зробити все, щоб швидко заснути. Це все заслуговує окремого і серйозного вивчення.

Є досить простий спосіб дихання, який сприяє швидкій релаксації. Сядьте, випрямити спину, витягніть хребет. Зробіть глибокий вдих, впустіть повітря у верхню частину грудей, потім в діафрагму. Вдихніть всім тілом, але при цьому не поспішайте. Потім так само повільно зробіть повний видих. Дихайте глибоко і повільно до тих пір, поки не відчуєте, що ваше тіло розслабляється. Це допоможе впоратися не тільки з хвилюванням, але і з емоціями, які йому часто супроводжують: панікою, люттю, зневірою.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як навчитися заспокоюватися фото

Як навчитися заспокоюватися

Щасливе життя починається зі спокою розуму, - стверджував Цицерон. Але деколи навіть дрібниця здатна і розум, і тіло…

Як розслабитися на роботі фото

Як розслабитися на роботі

Перебуваючи на роботі, буває нелегко викроїти час для розслаблення. Тому неодмінною умовою для вправ є те, щоб їх можна…

Як перестати хвилюватися фото

Як перестати хвилюватися

Люди хвилюються з різних приводів: радість, щастя, печаль, горе, несподівані події, робота ... Але найчастіше…

Як розслабити тіло фото

Як розслабити тіло

Правильне і регулярне розслаблення тіла - ключ до перемоги над багатьма хворобами. М`язові затиски,…

» » Як впоратися з хвилюванням