Як вивести шефа з себе

Як вивести шефа з себе
Шеф така ж людина, як і його підлеглі. Це означає, що і його можна вивести з себе, причому використовувати для цих цілей найрізноманітніші способи.

Спосіб перший: для скромних.
Скромним особистостям на кожне зауваження і вказівка шефа варто видавати самим похмурим голосом: «Ох ...». Подібну фразу можна повторювати і просто проходячи повз стіл начальника. Справа в тому, що ця фраза часто викликає бурхливі емоції, від гніву до обурення. Однак при цьому будьте готові, що гнів і обурення начальника будуть звернені саме в вашу сторону.

Спосіб другий: для сміливих.
Особливо сміливим варто взяти на озброєння фрази: «І це все?», «Це так просто, що навіть дурень зрозумів би ...» і подібні. Однак майте на увазі, що в такому випадку відкрита конфронтація може викликати не тільки спалах люті у начальника, але і ваше звільнення.


Спосіб третій: для хитрих.
Людям хитрим варто озброїтися фразами, які дійсно вірні і правдиві, але не можуть не дратувати начальника. Наприклад, відмінно підійдуть висловлювання типу: «Мені за це не платять!», «Це не моя проблема!», «Це не входить в коло моїх прямих посадових обов`язків! ». Не сміючи нічого заперечити, шеф буде злитися і нагнітати цей стан, яке незабаром переросте у спалах люті.

Спосіб четвертий: для людей «без комплексів».
Людям «без комплексів» варто не тільки як можна яскравіше описувати своє особисте життя в присутності шефа, але і цікавитися життям начальника. Доречними будуть фрази: «А як ви провели вихідні?», «Як там у вас на особистому фронті?». Також можна використовувати: «Додайте мене в друзі на Одноклассниках, я ваші фотки подивлюся». Однак майте на увазі, що подіє це тільки на людей емоційно закритих і закомплексованих.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як закохати в себе шефа фото

Як закохати в себе шефа

Мрієте стати коханкою начальника? Це досить небезпечне заняття. Адже коханка - це як бомба уповільненої дії, в…

Якщо начальник домагається фото

Якщо начальник домагається

У США за невинні залицяння за дамою чоловік цілком може виявитися в центрі судового розгляду. Нам до такого далеко, і…

Як вести себе з начальником фото

Як вести себе з начальником

Кожна людина, що працює за наймом, стикається з проблемою спілкування зі своїм начальником. Хтось боїться його грубого…

Як підставити начальника фото

Як підставити начальника

Вам не здається, що ваш начальник щось довго засидівся на одному місці, і пора починати активні дії по його зміщення?…

Я начальник - ти дурень? фото

Я начальник - ти дурень?

Дуже часто в фірмах існує неправильна позиція з боку начальства, яка звучить як «я начальник, ти - дурень».…

Докучання шефа фото

Докучання шефа

У вас чудова робота, дружний колектив і зарплата непогана, і тільки одне псує вам настрій - постійні докучання шефа. А,…

Як знайти підхід до боса фото

Як знайти підхід до боса

Сприятливий мікроклімат на роботі і успішне просування по кар`єрних сходах в чому залежать від того, чи вмієте ви…

» » Як вивести шефа з себе