Фізична діяльність під час вагітності

Фізична діяльність під час вагітності
В даний час мало хто з майбутніх мам сумнівається, що щоденна фізична діяльність під час вагітності куди корисніше, ніж абсолютний спокій і постійний відпочинок. Більш того, тепер багато лікарі настійно рекомендують робити регулярні фізичні вправи як мінімум до 25 тижня вагітності.

Якщо майбутня мама хоче звести всі ризики пологів до мінімуму, зберегти своє здоров`я та красу після пологів і, звичайно ж, народити здорову дитину, то їй просто необхідно підтримувати фізичну діяльність під час вагітності. Тому що грамотно складені і регулярні вправи допоможуть збільшити фізичні можливості жіночого організму. Від цього нормалізується і якісно покращиться діяльність нервової, дихальної та серцево-судинної систем, тому мати і дитина будуть забезпечені киснем в більш ніж достатній кількості.

Але не варто забувати, що вагітним жінкам категорично заборонені різкі рухи, сильні розтягування і навантаження. Тому майбутній мамі варто відмовитися від активних, травмонебезпечних і, природно, екстремальних видів спорту.

Найважливіше в побудові курсу фізичних вправ - Розрізняти терміни вагітності і, відповідно, типи фізичного навантаження. Розіб`ємо умовно весь термін вагітності на 3 тимчасових частини. У першій частині вагітності (перші 24 тижні) слід зайнятися загальним зміцненням організму і приведенням всіх м`язів в тонус, наданням їм гнучкості та еластичності. Особливу увагу варто приділити м`язам черевного преса і спини. Найголовніше тут не перестаратися. Завжди стежте за своїм станом, особливо якщо раніше спортом не захоплювалися.


У другій частині вагітності (з 25 тижнів) бажано відмовитися від вправ в положенні стоячи, щоб не піддавати зайвого навантаження судини ніг і уникнути, надалі, варикозного розширення вен і проблем з хребтом. Робіть вправи на розтягування і дихання. Поступово скорочуйте амплітуду виконання вправ.

У третій частині (з 37 тижня) бажано переходити здебільшого на дихальні вправи. Це підготує майбутню маму до процесу пологів і мінімізує ризики для дитини.

Фізична активність позитивно позначається на післяпологовому періоді, а зайва вага, якого так бояться багато жінок, - лише одне з неприємних наслідків пологів. Але спорт і фізична діяльність допоможуть зменшити або повністю виключити всі ризики для жіночого організму.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вправи під час вагітності фото

Вправи під час вагітності

Регулярна фізична активність гарантує міцне здоров`я і допомагає управляти деякими симптомами вагітності. Якщо під час…

Здоровий спосіб життя фото

Здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя майбутньої мами - це запорука успішної вагітності та пологів, здоров`я вашого майбутнього малюка.…

Спорт і вагітність фото

Спорт і вагітність

Вагітність - важка, але щаслива пора в житті жінки. Всі думки в цей час спрямовані на здоров`я майбутнього малюка.…

Заняття йогою для вагітних фото

Заняття йогою для вагітних

Вагітним жінкам рекомендується уникати фізичних навантажень, але в той же час заняття йогою дуже корисні для майбутніх…

» » Фізична діяльність під час вагітності