Поширені помилки про тренування

Чому у нас фітнес менш поширений, ніж на Заході? Що зупиняє людей зайнятися своїм тілом і привести його в відмінну форму? Безсумнівно, це омани й забобони, які закралися в людську свідомість і надійно тримають там оборону.Позвольте нам розвіяти найбільш поширені помилки про тренування!

У мене немає часу на відвідування фітнес клубу

"Часу немає не тільки у Вас, його немає ні в кого! Різні курси тайм-менеджменту розповідають про те, як можна більш ефективно використовувати свій час і встигнути якомога більше. Але найсумніше, що майже завжди заняття фітнесом стоять останнім пунктом в списку обов`язкових справ.
Насправді ж викроївши кілька годин в тиждень на спортивний зал, ви звільняєте набагато більше часу, ніж займаєте. Тренована людина рідше хворіє, він більш енергійний і найголовніший аргумент - спорт подовжує молодість.
У вас все ще немає часу?

У мене схильність до повноти, тому що від народження повільний метаболізм

"Дослідження показують, що більшість людей мають нормальний метаболізм, але ті, хто з легкістю набирають зайву вагу, завжди скаржаться на свій обмін речовин. Коли ж вони починають правильно харчуватися і регулярно займатися спортом, зайва вага йде.
Є люди зі стійкою худорбою, вони можуть їсти все що завгодно в величезних кількостях і при цьому не наберуть жодного кілограма. Це, звичайно, недобре для здоров`я. У той же час є невеликий відсоток людей, у яких дійсно занижений метаболізм або гормональні порушення. Через це зайва вага додається з кожним з`їденим бутербродом. Але навіть в цьому випадку реально побороти ожиріння.
Вся справа в тому, що своїм метаболізмом можна управляти - прискорювати або сповільнювати.

Якщо я буду тренуватися, у мене виростуть величезні м`язи


"Смішно чути це! Цілком ймовірно, що Ви не хотіли б виглядати, як професійний бодібілдер. Можливо, Ви б також не хотіли бути професійним футболістом. Відчуваєте аналогію?
Щоб виростити ВЕЛИЧЕЗНІ м`язи, недостатньо ходити в тренажерний зал і приймати спортивні добавки. У професійних бодібілдерів є свої секрети, і ви навряд чи погодилися б їх використовувати.

Я харчуюся правильно, тому тренуватися мені не потрібно
Якщо немає проблем з вагою, правильного харчування буде досить, щоб підтримувати організм у задовільному стані. Якщо ж у вас є зайві кілограми, зниження калорійності харчування призведе до тимчасового схудненню за рахунок м`язової маси і уповільнення метаболізму. подальше схуднення буде скрутним.
Якщо ж на тлі низькокалорійної дієти ви будете тренуватися, організм задумається: "Навіщо брати енергію з м`язів, адже вони знадобляться на тренуваннях!" і буде намагатися витрачати жирові відкладення. Така реакція вироблена за багато тисяч років еволюції і ви повинні з цим рахуватися.

Який сенс починати, я все одно кину
Ви даремно турбуєтеся, що не зможете виробити звичку регулярно відвідувати спортивний зал і правильно харчуватися. Тільки подумайте, скільки одних і тих же справ ви виконуєте кожен день і навіть не замислюєтеся про це - чистка зубів, душ, поїздка на роботу і т.д. Виділіть час на тренування і протримається хоча б 1 місяць. До цього терміну ви обов`язково помітите позитивні зміни у вашому тілі, фітнес стане невід`ємною частиною вашого життя.

Навіщо шукати відмовки? Шукайте причини, щоб зайнятися собою і йдіть вперед!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Фітнес - виправляємо помилки фото

Фітнес - виправляємо помилки

Щоб отримати гарну фігуру, необхідно правильно розробити свою фітнес програму. Про те, що багато хто забуває врахувати…

Фітнес заняття вдома, вправи фото

Фітнес заняття вдома, вправи

Коли справа доходить до занять фітнесом, ми часом переконуємося: багато з того, у що ми вірили, зовсім не відповідає…

3 Поширені фітнес-помилки фото

3 Поширені фітнес-помилки

Ви вже давно відвідуєте спортзал, займаєтеся регулярно і старанно, а результати не тішать. Може весь цей фітнес -…

Фітнес в ці дні фото

Фітнес в ці дні

Багато жінок не знають як правильно поводитися і що робити під час днів менструації. Зокрема вони припиняють всякі…

Тренування без помилок фото

Тренування без помилок

Добре, коли поруч є досвідчений фітнес-тренер. Він підкаже, що і, головне, як робити. А якщо поруч такої людини немає?…

Як займатися фітнесом вдома фото

Як займатися фітнесом вдома

Дуже важливо знаходити час для себе і для підтримки гарної фізичної форми. Але що робити, якщо не завжди є можливість…

Фітнес для початківців фото

Фітнес для початківців

Заняття спортом корисні. Але, тим не менш, займаються їм мало хто. Це відбувається з різних причин. Через брак часу,…

Як змусити себе тренуватися фото

Як змусити себе тренуватися

Приблизно 45-50% тих, хто купив карти фітнес-центрів, приходить туди займатися не частіше десяти разів на рік. І виною…

Фітнес faq - часто задаються фото

Фітнес faq - часто задаються

14 найчастіших питань про фітнесі, знайдемо відповіді разом. 1. Який час найкраще для тренування?"Точно сказати, який…

» » Поширені помилки про тренування