Мармуровий паску з шоколадно-кавової глазур'ю

У тісто я додала 1/2 склянки шоколадної стружки. У теплому молоці розчинити дріжджі, доб

інгредієнти:

  • борошно пшеничне - 1 Кілограм
  • молоко тепле - 1,5 Стакана
  • яйце куряче С0 - 6 Штук
  • масло вершкове - 300 Грам (кімнатної температури)
  • цукор - 1 Стакан
  • дріжджі пресовані - 40 Грам
  • сіль - 1/2 Чайних ложки
  • ванільна есенція - 1 Чайна ложка
  • шоколад - 5 часточок (глазур)
  • молоко - 2 Чайних ложки (глазур)

інструкції

У тісто я додала 1/2 склянки шоколадної стружки. У теплому молоці розчинити дріжджі, додати половину борошна, розмішати, щоб не було грудочок, поставити опару в таз з теплою водою. Коли тісто збільшиться в 2 рази, додати: сіль, яєчні жовтки, збиті з цукром і ваніллю + розтоплене масло + збиті білки + залишилася борошно Тісто має бути не дуже густим, але відставати від рук (по мені, так тісто дуже рідке -) ) але готовий паску виходить супер повітряним, невагомим !!! ) Ставимо в таз з теплою водою і чекаємо, коли збільшиться в 2 рази. Додаємо родзинки (я стружку шоколадну додала, можна горіхи, цукати), розкладаємо в форми (я на 1/3 наповнювала), ставимо в тепле місце, накривши рушником і дати піднятися на 3/4 висоти форми. Змастити яйцем (я не робила) і в духовку при 175 гр на 40/50 хв Я випікала в гуртках з нержавійки з промасленим пергаментом, в кружку клала по 110 гр тесту остиглі "пасочки" покриваємо глазур`ю - розтопити шоколад + крапля молока + трохи кави (опціонально) Приємного апп -)


Кількість порцій: 6 пасок

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як приготувати паску фото

Як приготувати паску

Час приготування3 годину 45 хв. порцій: 12-14 1 порція: 574 ккал. білки - 14,1 г. жири - 15,0 г. вуглеводи - 95,5…

Смачний паску фото

Смачний паску

Як приготувати смачний паску: 1. Для початку потрібно підігріти молоко, потім розчинити вСкладові: молоко - 500…

Паска по старим рецептом фото

Паска по старим рецептом

Просійте півсклянки борошна, потім в миску з борошном додаємо дріжджі, півсклянки теплого мінгредієнти:Борошно - 600…

Булочки шанежки фото

Булочки шанежки

У теплому молоці розчиняємо дріжджі, додаємо пів кілограма борошна, добре розмішуємо іінгредієнти:борошно - 1…

Тісто для пирога з капустою фото

Тісто для пирога з капустою

У глибокий посуд влити тепле молоко і розвести дріжджі, додати цукор і 3 столові ложки мукінгредієнти:Борошно пшеничне…

Паска російський фото

Паска російський

Рецепт російського паски на Великдень: 1. Змішуємо борошно і тепле молоко з дріжджами (спінивінгредієнти:борошно - 1…

Паска лимонний з куркумою фото

Паска лимонний з куркумою

Розводимо дріжджі в теплій воді або молоці. Втручаємося в розчинені дріжджі цукор і борошноінгредієнти:дріжджі - 40…

Баба медова фото

Баба медова

Баба - солодка випічка з дріжджового тіста. Приготування: Розчинити дріжджі в небольшінгредієнти:борошна - 1…

Бабушкін паску фото

Бабушкін паску

Отже, рецепт бабусиних великодніх пасок: 1. У теплому молоці розчинити цукор, додастьінгредієнти:молоко - 1…

Паска з горіхами фото

Паска з горіхами

Починаємо з опари, в тепле молоко додаємо дріжджі, 1/3 борошна, цукор (1 ст.л.) і ретельно провінгредієнти:Борошно -…

Пампушки до великодня фото

Пампушки до великодня

У тепле молоко додаємо цукор і дріжджі, перемішуємо і залишаємо на 20 хвилин, щоб обрінгредієнти:Молоко - 200…

Великдень пишна фото

Великдень пишна

Простий рецепт пишною паскиКількість порцій: 10-12складовіборошно - 7-8 Склянокяйця - 5 Штукдріжджі - 70-75 Граммолоко…

Здобні булочки фото

Здобні булочки

У теплому молоці розчинити дріжджі, потім додати півкілограма борошна і добре все переінгредієнти:Молоко - 500…

Завиванці фото

Завиванці

Змішуємо в мисці всі сипучі інгредієнти - борошно, дріжджі, цукор і сіль. В іншій ємностіінгредієнти:Дріжджі сухі…

Польський паску фото

Польський паску

Змішуємо гаряче молоко і розтоплене вершкове масло. Просіваємо в суміш борошно і інтінгредієнти:Вершкове масло - 220…

» » » » Мармуровий паску з шоколадно-кавової глазур'ю