Як заощадити на їжі з користю для здоров'я?


Як організувати своє харчування, зберегти смачний, різноманітний і здоровий раціон? Як заощадити на їжі з користю для здоров`я? По можливості потрібно обмежити закупівлі в супермаркетах, свою увагу переключити на ярмарку, і ринки. Адже натуральні продукти корисні, і потрібно віддавати перевагу натуральним продуктам, а не ковбасі. Важливо для себе сформулювати кілька правил, завдяки яким можна без шкоди для здоров`я заощадити на харчування. В окремих випадках це зажадає більше зусиль і часу, але це того варто.

1. Відмовтеся від шкідливої звички їсти ковбасу, адже це продукт шкідливого складу і копчена і варена, та й шкідливого якості. Дорого коштує. Цілком буде досить м`яса, якщо ви приготуєте борщ зі шматочком пісної яловичини.

2. Їжте різні каші. Сьогодні існує великий вибір вітчизняних, якісних сумішей швидкого приготування і великий вибір круп. Намагайтеся чергувати різні каші і міняти способи їх приготування. Таким чином, каші допоможуть вам відмовитися від ковбаси вранці. Незабаром ваші смакові відчуття, які були зіпсовані ковбасами, прийдуть в норму, і тоді ви погодитеся з тим, що каші, набагато корисніше, ніж ковбаса.

3. Іноді вранці їжте яйця. Хороший смак мають яйця всмятку, спробуйте зробити яєчню з помідорами, але не з ковбасою. Це дешеві, високоякісні вітаміни і білки. Потрібно вживати в їжу в помірній кількості яйця, щоб уникнути підвищення рівня холестерину в крові.

4. Сироватка - дешеве джерело білків, який відновлює вас після різних фізичних навантажень. Замість молока на сироватці можна приготувати різні страви.

5. Якщо свіжі овочі піднімаються в ціні, тоді переходите на заморожені овочі.

6. Вживайте мультивітаміни, навіть тоді, коли ви можете собі дозволити купувати фрукти, в них недостатньо вітамінів.

7. Вживайте рибу, вона допомагає схуднути, знижує рівень холестерину. Якщо для вас риба вважається дорогим продуктом, купуйте солону оселедець. Після оброблення оселедця, потрібно її вимочити, щоб видалити зайву сіль. Добре поєднується з вареними овочами.

8. Їду потрібно купувати звичайну, що не переплачуйте гроші, купуючи продукти якихось «престижних марок».

9. Купуйте продукти в одному місці і оптом, на тиждень або на місяць, таким чином, ви зможете заощадити на ціні, на часі і на бензині.

10. Не слід ходити в магазин голодним, адже порожній шлунок є поганим порадником. Заздалегідь продумайте і складіть список продуктів.

11. Щоб не витрачатися на кафе, беріть з собою їжу на роботу, виключіть зі свого раціону фастфуд, пожалійте свій гаманець і себе.

12. Не вживайте солодку газовану воду, що не влаштовуючи в собі хімічний реактор за ваші власні гроші.

13. У приготуванні простих страв експериментуйте, згадайте свої забуті рецепти.

14. Слід відмовитися від висококалорійне їжі, вона дорога і не корисна. Купуйте сметану з жирністю не більше 15%, а якщо молоко - то знежирене. Ціна рослинного масла насправді мала, залежить від якості, а більше визначається маркетинговими особливостями і від того, яке положення постачальник займає на ринку. Менше споживайте вершкове масло, в салатах використовуйте рослинне масло, а не майонез. Рапсове масло вважається більш дешевим і не менш цінним продуктом, ніж соняшникова.

15. Не переїдайте, намагайтеся менше їсти. Працюйте над собою, не ставайте рабом свого шлунка. Пийте більше води, бажано чистої, це вам допоможе. Таким чином, скинете зайві кілограми, це корисно.

16. Економити на їжі потрібно і можна, але це не повинно відбиватися на здоров`ї. Не купуйте алкогольні напої, продукти низької якості, прострочені, свідомо зіпсовані продукти. Шкода, що ви зможете нанести від цього свого організму, буде коштувати дорожче, ніж отримання сумнівної вигоди. Як заощадити на їжі з користю для здоров`я ви змогли дізнатися зі статті, це і якісне харчування, овочі і фрукти, вживайте мультивітаміни, не переїдайте менше солодкої і жирної їжі, більше натуральних продуктів вживайте. Таким чином, без шкоди для здоров`я можна заощадити на харчуванні.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як витримати великий піст? фото

Як витримати великий піст?

Кілька порад, які допоможуть витримати Великий піст.Багато хто хотів би дотримуватися всіх вимог Великого посту, але…

» » » » Як заощадити на їжі з користю для здоров'я?