Баня: правила поведінки

Баня: правила поведінки
Баня для здоров`я і краси дуже корисна, тому що допомагає очистити організм від токсинів, сприяє виведенню зайвої рідини, змушує краще працювати кровоносну систему і навіть дає можливість схуднути. Але при всіх своїх плюсах ця процедура дає істотне навантаження, тому існують певні правила відвідування лазні.
Не можна ходити в лазню в період загострення будь-яких захворювань, що супроводжуються підвищенням температури тіла. Також бажано проконсультуватися з лікарем, якщо є хронічні захворювання, особливо пов`язані з серцево-судинною системою. Багато суперечок точиться про те, чи можна відвідувати лазню під час вагітності. Тому якщо є будь-які сумніви, що стосуються здоров`я, то перед тим як відправитися в парилку, спочатку краще відвідати доктора.

В інших випадках російська лазня принесе користь, якщо до неї добре підготується. спершу необхідно очистити шкіру від макіяжу, так як при підвищеному потовиділенні він буде тільки заважати, забиваючи вікна пори. Можна використовувати лише трохи блиску для губ або гігієнічну помаду, які допоможуть запобігти їх пересушування.

На голову обов`язково надаватися шапочка або косинка, які допомагають захистити волосся від високих температур. Без такого заходу вони можуть стати ламкими і сухими.

Також необхідно зняти всі прикраси, так як вони можуть обпекти при нагріванні.


Під час першого заходу в парній залишаються лише на кілька хвилин, поступово привчаючи організм до нових для нього відчуттям. головне правило лазні і сауни полягає в тому, що знаходження в них повинно приносити задоволення. При відчутті дискомфорту потрібно негайно покинути парну, інакше можна завдати організму не користь, а шкоду.

У другий захід можна провести в парильні 10-15 хвилин, в залежності від ступеня комфортності. Всього за одне відвідування можна заходити в парильню від трьох до 6 разів, кожен раз охолоджуючись після сеансу прогрівання. Для людей, що мають проблеми з судинами, краще охдаждаться без контрастних процедур, просто в передбаннику.

Відвідування лазні може бути епізодичним або регулярним, останнім важливо для тих, хто хоче допомогти своєму здоров`ю.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Вагітність і лазня фото

Вагітність і лазня

Традиційно на Русі лазні були щоденним ритуалом практично кожної сім`ї. Сьогодні популярність парилень нехай не така ж,…

Секрети баньки фото

Секрети баньки

Для кого-то фітнес - це спорт, для інших - шлях до стрункої фігури і тонусу, для третіх - елемент здорового способу…

Як схуднути в лазні фото

Як схуднути в лазні

Баня здавна вважається місцем, де можна розслабитися, і оздоровитися. Завдяки впливу високих температур і сприятливим…

Баня в боротьбі з целюлітом фото

Баня в боротьбі з целюлітом

Баня здавна вважалася вірним засобом від більшості хворейі недуг. Баня допомагає не тільки зберегти здоров`я і…

Користь і шкода лазні фото

Користь і шкода лазні

Культ лазні відомий ще з давніх часів. У Римській Імперії протягом багатьох століть існували так звані терми своєрідні…

Баня для краси і здоров'я фото

Баня для краси і здоров'я

Баня здатна створити чудеса з людським організмом. І не важливо яка - російська парна, фінська сауна або турецька…

Правила відвідування парної фото

Правила відвідування парної

Щоб зберегти здоров`я і продовжити молодість шкіри організм необхідно регулярно очищати. І одним із засобів очищення є…

» » Баня: правила поведінки