Іди в баню: як омолодитися і не нашкодити?

Іди в баню: як омолодитися і не нашкодити?
Споконвіку лазня дарувала людям здоров`я, відмінне самопочуття і молодість! Ось тільки ходити в лазню треба вміючи, інакше замість бадьорості і гарного самопочуття можна заробити застуду або проблеми з серцево-судинною системою.

Серце лазні - це парилка. Перед тим, як в неї зайти, обов`язково одягніть головний убір. Шапочка створює на голові спеціальний мікроклімат, який буде перешкоджати перегріву. Пам`ятайте, що високі температури шкідливі не тільки волоссю, але і мозку.

Не варто паритися стоячи, так як як при такому положенні голова буде нагріватися набагато швидше тулуба, а це, в свою чергу, може привести до теплового удару.

У перший раз заходите в парилку ненадовго. Пам`ятайте, що лазня - це не перевірка вашої витривалості, це - задоволення, яке повинно зміцнювати здоров`я.

Після першого заходу оберніться простирадлом, відпочиньте 15-20 хвилин в передбаннику, після цього можна знову заходити в парильню.

Дайте тілу як слід розпарити. Пори на тілі розширяться, назовні почнуть виходити всі забруднення і шлаки. Цілюща пара наповнить легені, від цього збільшиться Об `єм дихання, організм отримає більше кисню. Завдяки спеку і пару з м`язів піде скупчилася молочна кислота, яка викликає сильне почуття втоми в організмі.

Після розпарювання можна зануритися в басейн. Від холодної води розширені пори звужуються, шкіра стає гладкою і пружною, розгладжуються дрібні зморшки. Через контрасту температур відбувається відмінне тренування серцево-судинної системи.


Не слід перебувати в басейні більше 15 секунд. Тривале купання швидше нашкодить організму і закінчиться застудою.

Після басейну знову відправляйтеся в парилку. Не забудьте прихопити віник. Якщо хочете добре прогрітися і розпаритися, виберіть дубовий, якщо хочете отримати заряд поживних речовин для шкіри, то березовий, якщо ж вас мучать часті застуди, то найкращим варіантом буде евкаліптовий віник.

У перервах між заходами в парну можна обробляти тіло спеціальними косметичними засобами, які призначені для лазні. Вони допомагають підсилити ефект від парної, зробити шкіру більш молодою і красивою.

Під час лазні не забувайте про питво. Для цих цілей відмінно підійдуть трав`яні чаї, присмачені медом. Не забувайте про те, що алкоголь в лазні строго протипоказаний. Навіть невеликі його дози здатні надати шкоду для здоров`я під час банних процедур.

Після лазні не поспішайте братися за справи. Одягніться тепліше і просто приляжте - відчуйте цю приємну знемогу, яка дарує здоров`я тілу і духу. З легким паром!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Застосування трав в лазні фото

Застосування трав в лазні

Баня - відмінне місце для того, щоб, абсолютно не докладаючи зусиль, просто сидячи в кімнаті з високою температурою…

Секрети баньки фото

Секрети баньки

Для кого-то фітнес - це спорт, для інших - шлях до стрункої фігури і тонусу, для третіх - елемент здорового способу…

Як схуднути в лазні фото

Як схуднути в лазні

Баня здавна вважається місцем, де можна розслабитися, і оздоровитися. Завдяки впливу високих температур і сприятливим…

Баня в боротьбі з целюлітом фото

Баня в боротьбі з целюлітом

Баня здавна вважалася вірним засобом від більшості хворейі недуг. Баня допомагає не тільки зберегти здоров`я і…

Яка сауна краще спалює жир фото

Яка сауна краще спалює жир

Похід в баню здатний звільнити від декількох кілограмів, розтопити жир і позбавити від целюліту. Тільки треба все…

Як паритися в лазні фото

Як паритися в лазні

Будь-яка людина, що заходить в парну російської лазні, повинен знати, що лазня - це сильне лікувальний засіб, який…

Користь і шкода лазні фото

Користь і шкода лазні

Культ лазні відомий ще з давніх часів. У Римській Імперії протягом багатьох століть існували так звані терми своєрідні…

Косметичні маски для лазні фото

Косметичні маски для лазні

Відвідування лазні або сауни - цілий ритуал, який включає в себе безліч приємних речей. Тут можна не тільки помитися, а…

Правила відвідування парної фото

Правила відвідування парної

Щоб зберегти здоров`я і продовжити молодість шкіри організм необхідно регулярно очищати. І одним із засобів очищення є…

Що краще: лазня або сауна? фото

Що краще: лазня або сауна?

Відвідування лазні або сауни - священний обряд, спрямований на очищення організму від шлаків, що накопичилися.…

Банні премудрості фото

Банні премудрості

Предки здавна надавали банних процедур особливе значення. Баня і лікувала, і сили надавала, і красу, і молодість. Але…

» » Іди в баню: як омолодитися і не нашкодити?