Про користь сауни для жіночої краси та здоров'я

Про користь сауни для жіночої краси та здоров`я
Як же добре, коли можна після робочого тижня зібратися з подружками і відвідати сауну або лазню. У цьому місці можна повністю розслабитися і душею, і тілом, вести неспішні бесіди за кухлем запашного чаю між походами в парну. Але сауна підходить не тільки для душевного розслаблення, вона також корисна для жіночої краси та здоров`я.

Позитивне вплив лазні на організм людини відомо вже давно. Але для відвідування російської лазні потрібно мати досить міцним здоров`ям і витривалістю. У сауні ж умови м`якші, тому переносяться вони жіночим організмом набагато легше.

Сьогодні відвідування цього місця є для багатьох людей. Деякі мають баню на дачі, а й ті, у кого її немає, можуть не відмовляти собі в задоволенні сходити в сауну. Тим більше, що в даний час існує величезний вибір. Можна відвідати фінську, японську, турецьку лазню.

Користь сауни для жіночої краси та здоров`я полягає в тому, що під впливом теплого пара посилюється потовиділення, а разом з ним з організму виводяться різні шлаки і токсини. Після відвідин можна навіть трохи скинути вагу. З одного боку це відбувається за рахунок того, що виводиться зайва рідина, а з іншого - тому що під впливом високих температур активізуються обмінні процеси.

Попеременное відвідування парної, а потім прийняття охолоджуючого душа або плавання в басейні відмінно загартовує весь організм в цілому і тренує стінки судин. Вони стають товщі і міцніше, що є відмінною профілактикою атеросклерозу та інсульту.

Використання віника в парній також дає позитивний результат. По-перше, це своєрідний масаж для всього тіла, а по-друге, застосування віника допомагає боротися з целюлітом. Результат буде ще краще, якщо перед заходом в парну на тіло нанести спеціальний антицелюлітний крем або гель.


Сауна або лазня є прекрасним місцем для використання різних масок і інших косметичних засобів. Це пов`язано з тим, що, коли ви паритеся в сауні, пори розширюються і очищаються, і поживні речовини з кремів і масок можуть краще проникати глибоко в шкіру, надаючи кращий косметичний ефект. Можна також застосовувати різні скраби, але наносити їх потрібно на розпарену шкіру, щоб не травмувати її.

Корисно в сауні використовувати різні ароматичні масла. Правильно підібрані ефірні масла не тільки позитивно впливають на організм, але і покращують настрій, розслабляють. Наприклад, якщо у вас є захворювання верхніх дихальних шляхів, можете застосовувати в сауні масла евкаліпта або ялиці. А масло сосни допомагає при проблемах з шкірою. Підвищують настрій лимон, ялівець, жасмин.

Взагалі, щоб ефект від походу в сауну був максимальним, найкраще використовувати натуральні косметичні засоби, що не містять спирту. Зараз в магазинах продається спеціальна косметика, призначена саме для використання в сауні або лазні.

Оскільки повітря в парній досить гарячий і сухий, то входити в неї потрібно, попередньо вдягнувши на голову спеціальну шапочку, щоб не пошкодити волосся. Якщо ви хочете вимити їх, то робіть це після останнього відвідування парильні.

Між походами в парну втрати води в організмі потрібно заповнювати. Пийте воду, зелений або трав`яний чай, морси з фруктів і ягід. А ось від вживання алкогольної продукції краще утриматися, так як це може призвести до неприємних наслідків.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Напої для лазні та сауни фото

Напої для лазні та сауни

Більшість людей відвідують лазні і сауни. Там людина втрачає дуже багато рідини. Цю втрату необхідно відновлювати. Але…

Ефірні масла для лазні фото

Ефірні масла для лазні

Баня - одне з найбільш універсальних засобів очищення і оздоровлення тіла і всього організму. За допомогою ароматерапії…

Секрети баньки фото

Секрети баньки

Для кого-то фітнес - це спорт, для інших - шлях до стрункої фігури і тонусу, для третіх - елемент здорового способу…

Про користь сауни фото

Про користь сауни

Сауна дуже корисна для жінки - вона чудово очищає шкіру, виводить шлаки, сауна знімає втому, підсилює обмін…

Як схуднути в лазні фото

Як схуднути в лазні

Баня здавна вважається місцем, де можна розслабитися, і оздоровитися. Завдяки впливу високих температур і сприятливим…

Яка сауна краще спалює жир фото

Яка сауна краще спалює жир

Похід в баню здатний звільнити від декількох кілограмів, розтопити жир і позбавити від целюліту. Тільки треба все…

Вплив сауни на організм фото

Вплив сауни на організм

З незапам`ятних часів лазня лікувала практично від усіх хвороб. Парна позбавляла жителів сіл від нежиті, бронхіту,…

Баня для краси і здоров'я фото

Баня для краси і здоров'я

Баня здатна створити чудеса з людським організмом. І не важливо яка - російська парна, фінська сауна або турецька…

» » Про користь сауни для жіночої краси та здоров'я