Корисні і шкідливі перекуси

Корисні і шкідливі перекуси
Дієтологи стверджують, що перекушування між основними прийомами їжі не є порушенням харчової поведінки. Але тільки за умови, що вживаються корисні продукти. Для того щоб не відмовляти собі в задоволенні від улюблених ласощів і не нашкодити здоров`ю, досить лише замінити в них складові частини, т. Е. Знайти корисну альтернативу шкідливим перекусу.
Список шкідливих продуктів досить довгий, і в ньому часто можна зустріти улюблені продукти. Однак багато з них не тільки не корисні, але ще являють собою справжню загрозу для здоров`я.

Пончики містять до 40% вкрай небезпечних для здоров`я трансгенних жирів, які «забезпечують» атеросклероз судин серця і головного мозку, а також підвищують ризик розвитку онкологічних захворювань. Крім цього, один пончик містить близько 300 ккал. Регулярне вживання цієї жирної випічки відбивається на талії і стегнах. Однак для збереження здоров`я можна замінити шкідливі компоненти пончиків на корисні. Для створення такого ласощі власними руками подрібніть в блендері пророщену пшеницю, горіхи, курагу та ізюм. Отриману масу змішайте з медом і сформуйте солодкі колечка або кульки.

Картопляні чіпси, так улюблені багатьма людьми, насправді виготовляються зовсім не з цільного картоплі. Основою служать крохмаль і картопляна мука, для виробництва якої нерідко використовуються генномодифіковані сорти цього овоча. Після змішування з різними хімічними добавками, в т.ч. з глутамат натрію, чіпси обсмажуються на розжареній олії, яке містить канцерогени. З цього зрозуміло, що нічого крім шкідливих речовин і величезної кількості калорій, цей продукт не містить. Але нескладно приготувати корисні чіпси самостійно. Для цього потрібно висушити в духовці або спеціальній сушарці при температурі 45 градусів нарізані скибочки овочів або фруктів. При такій температурі зберігаються всі корисні властивості продуктів.

У жаркий день приємно перекусити морозивом. Але на жаль, заводське не містить ніяких корисних речовин для організму. Цукор, трансгенні жири і хімічні барвники, які за біологічними властивостями нерідко є нейротоксинами, поступово руйнують нервові клітини - ось далеко не повний перелік складових цього смачного холодних ласощів. Можна виготовити корисне морозиво своїми руками. Для цього змішайте в блендері улюблені фрукти, розкладіть їх по формах і заморозьте в морозильній камері. Перед подачею таке морозиво можна прикрасити тертим горіхом або кунжутом. І смачно, і корисно.


Як корисних перекусів підійдуть будь-які фрукти, овочеві салати з рослинним маслом або стакан молока. Тим, хто любить бутерброди, можна зробити їх максимально корисними для здоров`я. Підсмажити чорний хліб в тостері, при цьому процесі крохмаль перетворюється в інший вуглевод - пектин. Крохмаль досить швидко розщеплюється до глюкози, і якщо після їжі не займатися фізичним навантаженням - відкладеться у вигляді жиру. Пектин, навпаки, розщеплюється повільно і насичує організм глюкозою рівномірно. Зверху на хліб можна покласти суміш овочів і зелені. Приготувати цю суміш нескладно в блендері, змішавши овочі, зелень, рослинне масло і спеції.

Перекушування не шкідливі. Відмова від задоволення поласувати чимось смачненьким в перервах між основними прийомами їжі може привести до психологічного дискомфорту. Підбираючи правильні інгредієнти для їжі, можна не переживати за здоров`я і фігуру.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Пектин - це "один" або "ворог"? фото

Пектин - це "один" або "ворог"?

Хто з нас не любить поласувати желе і мармеладом, зефіром і пастилою? Ці солодощі вважаються одними з найбільш корисних…

З'явився сильний апетит фото

З'явився сильний апетит

У всьому, що стосується їжі, нам часто доводиться робити нелегкий вибір. А адже іноді так хочеться побалувати себе…

» » Корисні і шкідливі перекуси