Як не впасти в депресію

Як не впасти в депресію
Цей стан може прийти коли завгодно. Депресія не питає дозволу. Ви ще не встигли зрозуміти, в чому справа і що вона робить у вас в гостях, як вона вже увійшла в вашу душу і безцеремонно розпаковує валізи, всім виглядом даючи зрозуміти, що вона тут надовго. Як виставити цю гостю за поріг?

Якщо ви гостро відчули її поява, що ж, хоча б з поваги привітайте її. Але дайте їй зрозуміти, що господиня ви, а не вона. Для початку спробуйте сказати вголос: «Що б не трапилося, я нікому не дозволю порушити гармонію в мені і потривожити мій настрій. Все, що відбувається у мене всередині - це всього лише емоції, але не я. Я в стані з цим впорається ». Почніть з подолання страху, який шепоче вам: «Як би не так, нічого з цього не вийде»

Всі ваші подальші дії не повинні бути пов`язані з думками про депресії. Не кажіть про це на кожному кроці, але плачте, якщо вам цього хочеться. Однак проводити в сльозах решту часу не має сенсу. Час цінно, а заповнювати його треба задоволенням. Щоб депресія пішла від вас, необхідні дії. Зробіть те, чим вам завжди хотілося займатися. Цим заняттям може бути все, що завгодно: від водіння трамвая до вивчення HTML. Головне займатися тим, що є мрією (або було їй колись). Перетворіть її в ціль.


Навіть якщо вам ні з ким не хочеться говорити, непогано було б все-таки з деким побачитися. У цей складний період вашого життя більше гуляйте, грайте і спілкуйтеся з маленькими дітьми. Вони - найчистіші, щирі і світлі чоловічки, які не можуть не радувати. І не важливо, скільки їм років, посміхаються вони беззубим ротом або задають нескінченні питання-почемучки. діти допомагають нам побачити щось справжнє, що заховано від нас міцними стінами стереотипів.

Яким би дивним це не здалося, депресія - прекрасна можливість робити подарунки. Подаруйте собі подорож, хоча б навіть на не дуже тривалий відстань. Якщо у вас фінансові труднощі, розрахуйте бюджет. Як правило, грошей, швидше за все, знадобиться менше, ніж ви собі уявляли, а сама ідея поїздки здасться цілком реальною подією. Поїдьте в сусідню країну або регіон, долайте відстані. Адже тільки рух і досягнення цілей здатні дати відчуття того, що живеш.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як не впасти в депресію фото

Як не впасти в депресію

Розрив відносин приводить людину в депресивний стан. Але як це пережити і що потрібно зробити для того, щоб уникнути…

Дружба і депресія фото

Дружба і депресія

Що таке дружба? Навряд чи на це питання можна дати однозначну відповідь, але асоціації у всіх, як правило, виникають…

Причини депресій фото

Причини депресій

Депресія - в сучасному світі про це знають не з чуток. Це пригнічений стан, що супроводжується глибоким сумом, коли…

Обережно, депресія! фото

Обережно, депресія!

Депресія виражається в сильній емоційної пригніченості людини, різкому зниженні його активності. Це неприємний стан не…

Чим корисна депресія фото

Чим корисна депресія

Безсумнівно, будь-яка доросла людина в своєму житті відчував стан депресії, викликане різними стресами, невдачами і…

» » Як не впасти в депресію