Років до ста рости вам без старості

Років до ста рости вам без старості
«Років до ста рости вам без старості» допоможуть тільки здоровий спосіб життя, правильне харчування, улюблена робота або хобі. А позбавлять вас від зайвих зморшок спокійне ставлення до подій і позитивний життєвий настрій.

В ідеалі, звичайно, дуже добре жити в лісі або в передмісті з річкою, садом і свіжим повітрям. Живучи в місті, постарайтеся більше ходити пішки, вибиратися на природу, гуляти в міських парках і скверах.

Пийте чисту воду, бажано талу або джерельну. Намагайтеся вживати в їжу менше м`яса. Їжте рибу, морепродукти. Включіть у свій раціон більше свіжих фруктів і овочів. Намагайтеся вибирати натуральні продукти або продукти з найменшою кількістю добавок, консервантів і ароматизаторів.

Завжди залишитися молодий вам допоможе позитивне ставлення до життя. Знаходьте собі цікаві захоплення. Намагайтеся по можливості відпочити і поспілкуватися з друзями. Цікавтеся новими фільмами, книгами, тенденціями моди.

В`яжіть, вишивайте, вирощуйте квіти - будь-яке хобі принесе приємні хвилини. Прекрасно, якщо ваша робота вам до душі.


Спокійно ставитеся до того, що відбувається - чому бути, того не минути. Життя багатогранне. Прощайте людей і, в першу чергу, своїх близьких. Ми всі далекі від ідеалу. Не зліться і не гарячіться. Будь-які негативні емоції «з`їдять» вашу енергію і здоров`я. Частіше посміхайтеся.

Приділяйте увагу собі. Навіть п`ятихвилинна щоденна зарядка підтягне фігуру. Для підтримки краси шкіри і волосся хороші «бабусині» рецепти - маски з полуниці, огірків, сметани, яєць.

Поменше макіяжу і побільше природності. Не бійтеся носити речі «не за віком».

Але, все-таки, найкращий рецепт молодості - жити в гармонії з собою.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як відчути себе жінкою фото

Як відчути себе жінкою

Жіноча сутність багатогранна. Жінка - це і відповідальна мати, чуйна дружина і уважна дочка, при цьому встигають…

Як берегти здоров'я фото

Як берегти здоров'я

Міцне здоров`я на все життя - мрія будь-якої людини. Що ж необхідно робити для її здійснення? Як відомо, берегти…

Як зберегти молодість фото

Як зберегти молодість

Хочете виглядати молодо навіть в зрілому віці? Багатьом жінкам це вдається! Щоб зберегти молодість, вони дотримуються…

Дієта для краси волосся фото

Дієта для краси волосся

Брак вітамінів і мікроелементів завжди позначається на стані волосся - вони стають слабкими і тьмяними, починають…

Як впоратися з нервозністю фото

Як впоратися з нервозністю

Нервозність іноді може відчувати навіть людина, яка зазвичай відрізняється врівноваженістю і спокоєм. Причинами можуть…

» » Років до ста рости вам без старості