Фарш для чебуреків

Ніякої магазинний фарш не зрівняється з домашнім. Розповідаю, як приготувати смачний

інгредієнти:

  • Свинина - 300 Грам
  • Яловичина - 300 Грам
  • Молоко - 1 Стакан
  • Цибуля - 1 Штука
  • Петрушка - 50 Грам
  • Кріп - 100 Грам

інструкції

Ніякої магазинний фарш не зрівняється з домашнім. Розповідаю, як приготувати смачний фарш для чебуреків в домашніх умовах. Повірте, фарш виходить відмінним, чебуреки з ним - смакота. Перетворіть банальний фастфуд в витвір кулінарного мистецтва і додайте різноманітності в ваш буденний раціон! :) 1. Свинину з яловичиною перекручуємо в м`ясорубці, а цибулю і зелень подрібнюємо. 2. Додаємо овочі в фарш, хорошенечко перемішуємо. 3. А тепер солимо, перчимо, і додаємо приправи за смаком. 4. І на фінал залишаємо додавання молока. Втручайтеся поступово, фарш повинен вийде рідкуватий, адже чим рідині начинка, - тим соковитіше вийдуть чебуреки! Ось і все - класичний рецепт фаршу для чебуреків підійшов до кінця. Точно знаю, що майстри чебуречний справи, назвемо їх так, готують фарш саме так, як написано в рецепті. Спробуйте приготувати такий фарш для чебуреків в домашніх умовах, і ваші близькі точно попросять добавки :)


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

М'ясні зрази з грибами фото

М'ясні зрази з грибами

Кладемо фарш у велику миску. Додаємо у фарш сіль, перець і хмелі-сунелі. злегка перемешінгредієнти:М`ясний фарш - 500…

Фарш на манти фото

Фарш на манти

По суті, в приготуванні фаршу для мантів наша головна задача - зробити так, щоб наші мінгредієнти:Свинина - 500…

Тушкований фарш фото

Тушкований фарш

Важко уявити собі більш просте гаряче блюдо, ніж тушкований фарш. приготування проінгредієнти:Фарш - 800 Грам (свинячий…

Фарш для мантів фото

Фарш для мантів

Отже, ви все ж вирішили ознайомитися з рецептом приготування фаршу для мантів. відразу нуінгредієнти:Яловичина - 200…

Котлети з щуки фото

Котлети з щуки

Знайомтеся, це наша щука. У мене була ціла - з кісток і голови була зварена юшка, з двомаінгредієнти:Фарш або філе щуки…

Пиріг "лінивець" фото

Пиріг "лінивець"

Для початку беремо фарш. У нього додаємо дрібно нарізану ріпчасту цибулю, зелень, зеленийінгредієнти:Лаваш - 2…

Чевапчічі фото

Чевапчічі

Складові. Фарш ще раз прокручуємо на м`ясорубці, разом з ним прокручуємо цибулю і чеінгредієнти:Фарш свинячий або…

Котлети з фаршу фото

Котлети з фаршу

Підготуйте інгредієнти. Я робила фарш зі шматка м`яса, але ви можете сміливо використовувати уінгредієнти:Фарш м`ясний…

Котлети в мікрохвильовці фото

Котлети в мікрохвильовці

Мої котлети в мікрохвильовці готуються з фаршу домашнього (половина свинини, половина гінгредієнти:Фарш м`ясний - 500…

Фарш з гарбузом фото

Фарш з гарбузом

Перш ніж розповісти вам, як приготувати фарш з гарбузом, я вам розповім про історію происхінгредієнти:Баранина…

Свинячі зрази фото

Свинячі зрази

З м`ясної м`якоті, цибулі і замочений в молоці білого хліба перекручуємо фарш. У отриінгредієнти:Сухарі панірувальні -…

Запечена фарш фото

Запечена фарш

Вашій увазі, пані та панове (але швидше панове, бо у дам це блюдо навряд чи викличе зінгредієнти:Фарш - 1…

Фарш з лавашем фото

Фарш з лавашем

Хочу розповісти вам, як приготувати фарш з лавашем, на мій погляд, досить незвичайніінгредієнти:Лаваш - 1 ШтукаФарш -…

Фарш по-французьки фото

Фарш по-французьки

Зовсім не хочеться смажити котлети, а в холодильнику чекає свого часу фарш? Спробуйте сдінгредієнти:Фарш - 400 Грам…