Капустяний суп для схуднення

Ви напевно чули про цю чудодійну тижневу дієту, основа якої - вжив

інгредієнти:

  • Капуста - 300 Грам
  • Морква - 70 Грам
  • Лук - 50 Грам
  • Болгарський перець - 20 Грам
  • Помідор - 30 Грам
  • Стебло селери - 20 Грам
  • Неочищений рис - 20 Грам
  • Сіль, перець - 3 Грамма

інструкції

Ви напевно чули про цю чудодійну тижневу дієту, основа якої - вживання капустяного супу для схуднення. Вже не знаю, наскільки вона ефективна - у мене проблем із зайвою вагою немає, і цей суп я варю лише зрідка, роблячи собі розвантажувальний день. Знаю, що капустяний суп згідно дієті потрібно варити кожен день і їсти 5-6 разів на день невеликими порціями, запиваючи водою або зеленим чаєм. Крім супу можна їсти 50 грам чорного хліба, 1 варене яйце або 30 грам твердого сиру. Дерзайте - думаю, що позитивні результати будуть. Простий рецепт капустяного супу для схуднення: 1. Дрібно наріжте овочі. 2. Складіть всі овочі в каструлю і залийте літром холодної води. 3. Доведіть суп до кипіння, а потім варіть ще 15 хвилин на повільному вогні при відкритій кришці. Дайте супу настоятися під кришкою протягом однієї години. 4. У цей час зваріть неочищений рис, а потім додайте готовий рис в настояний суп. Власне, ось і все. Тепер ви знаєте, як приготувати капустяний суп для схуднення. Худніть на здоров`я :)


Кількість порцій: 4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Сирний крем-суп з брокколі фото

Сирний крем-суп з брокколі

Морква і сир натріть на дрібній тертці. Подрібніть цибулю, часник дрібно наріжте або пропустітьінгредієнти:Брокколі -…

Зелений борщ з кропивою фото

Зелений борщ з кропивою

Курячі грудки промийте, покладіть в каструлю і залийте 3 літрами холодної води. додайтеінгредієнти:Куряча грудка - 300…

Зелений суп з щавлем фото

Зелений суп з щавлем

Підготуємо всі необхідні інгредієнти для приготування супу. Овочі гарненько промоінгредієнти:Щавель - 200 ГрамСтебло…

Суп з квасолі фото

Суп з квасолі

Це смачний суп повністю вегетаріанський. Приготування: Залити квасолю холодною водоюінгредієнти:квасолі - 175…

Суп із сушених підберезників фото

Суп із сушених підберезників

Простий рецепт супу з сушених підберезників: 1. Сухі гриби добре промити і замочитиінгредієнти:Підберезники сушені -…

Капустяний суп фото

Капустяний суп

Лук порей вимити, нарізати. Використовувати тільки білу і світло-зелену частину. лук репчінгредієнти:Капуста…

Суп з гарбуза з імбиром фото

Суп з гарбуза з імбиром

Як приготувати суп з гарбуза з імбиром: Для початку нарізаємо кубиками гарбуз, корінь сельінгредієнти:гарбуз - 400…

Щи репяние фото

Щи репяние

Репяние щі - найпростіший рецепт російських щей. Від звичайних щей вони відрізняються лише добавінгредієнти:ріпа - 2…

Салат "щітка" для схуднення фото

Салат "щітка" для схуднення

Салат "Щітка" для схуднення широко відомий і популярний серед тих, хто цікавиться тимінгредієнти:Буряк - 200 ГрамМорква…

Суп з кропиви фото

Суп з кропиви

Куряче філе помийте і наріжте невеликими шматочками. Складіть м`ясо в каструлю, залийтеінгредієнти:Куряче філе - 500…

Суп з селери для схуднення фото

Суп з селери для схуднення

Ретельно моєму овочі. Нашінковиваем капустку. Душевненько нарізаємо селеру і перець.інгредієнти:Стебло селери - 400…

Суп з щавлю і шпинату фото

Суп з щавлю і шпинату

Суп з щавлю і шпинату в домашніх умовах завжди готується дуже швидко, а з`їдаєтьсяінгредієнти:Курячий бульйон - 500…

Супи для схуднення фото

Супи для схуднення

Супи для схуднення - представляємо суп для схуднення з селери, а також з авокадо, цибульний і томатний супи. Супова…

» » » » Капустяний суп для схуднення