Суп з щавлю і шпинату

Суп з щавлю і шпинату в домашніх умовах завжди готується дуже швидко, а з`їдається

інгредієнти:

  • Курячий бульйон - 500 мілілітрів
  • Шпинат - 60 Грам
  • Щавель - 60 Грам
  • Морква - 20 Грам
  • Лук - 20 Грам
  • Зелень - 60 Грам

інструкції

Суп з щавлю і шпинату в домашніх умовах завжди готується дуже швидко, а з`їдається і того швидше. Він дуже легкий, і, насправді, в спеку в охолодженому вигляді теж дуже непогано йде. Крім того, не втрачаючи своєї користі, він містить ще й мало калорій, а це теж великий плюс напередодні відкриття пляжного сезону. Я варю на курячому бульйоні - суп виходить більш ситний, однак можна варити і взагалі на воді, тоді вийде неймовірно легке дієтичне блюдо. Рецепт супу з щавлю і шпинату - до вашої уваги: 1. Ставимо бульйон на вогонь. 2. Поки бульйон гріється, займемося іншим. Для цього всі овочі і зелень ретельно промиваємо і чистимо. 3. Шпинат і щавель дрібно шаткуємо і змішуємо в окремій мисці. Цибулю і моркву дрібно ріжемо і відправляємо на сковорідку з олією засмажувати. 4. Тепер важливий момент, - зелень за смаком (у мене була кінза і петрушка), а також спеції, сіль і перець, додаємо до вже підрум`яненою суміші на сковороді. Перемішуємо, щоб не підгоріло. 5. Думаю, до цього моменту бульйон вже починає булькати, тому знімаємо пінку, і кладемо в бульйон спочатку зелені інгредієнти, потім - засмажені. Млоїмо 10 хвилин все разом, ще раз пробуємо на сіль і перець. Знімаємо з вогню, даємо настоятися під кришкою - і подаємо до столу. Має вийти ароматне і весняне легке блюдо. Думаю, вам припаде до душі такий ось швидкий і легкий рецепт приготування супу з щавлю і шпинату, і ви будете радувати рідних вітамінним обідом частіше. :)


Кількість порцій: 2-3

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Салат із щавлю фото

Салат із щавлю

Листя щавлю ретельно промиваємо холодною водою, злегка промаківаем паперовим полотенінгредієнти:Щавель - 200…

Щи із щавлю з яйцем фото

Щи із щавлю з яйцем

Думаю, всі ви і самі прекрасно знаєте, що таке щі з щавлю з яйцем. Не думаю, що в Россінгредієнти:Вода - 2 ЛитраЦибуля…

Суп вівсяний фото

Суп вівсяний

1. Миємо і чистимо всі овочі. Окремо моєму зелень, даємо їй добре стекти і не особливо дрібно руінгредієнти:вода,…

Суп-пюре з щавлю фото

Суп-пюре з щавлю

Щавель - це овоч, доступний кожному. Можна або зібрати його (зростає щось він дуже рясно) зінгредієнти:Щавель - 200…

Суп з щавлем і яйцем фото

Суп з щавлем і яйцем

Рецепт приготування супу з щавлем і яйцем дуже простий і традиційний. Так готували цеінгредієнти:Бульйон м`ясний - 2.5…

Тюрингский цибульний суп фото

Тюрингский цибульний суп

М`ясний бульйон ставимо підігріватися. Тим часом чистимо і немелко нарізаємо цибулю. яблукоінгредієнти:Цибуля ріпчаста…

Різотто з куркою фото

Різотто з куркою

1. Оливкова олія наливаємо в чавунну сковороду і ставимо на слабкий вогонь. часник дрібноінгредієнти:Часник - 2…

Щавлевий борщ фото

Щавлевий борщ

Заливаємо м`ясо водою і ставимо варити бульйон. Якщо хочете щоб він зварився швидше - поріінгредієнти:Щавель - 300-400…

Суп з щавлю в мультиварці фото

Суп з щавлю в мультиварці

Взагалі-то, що б ви не готували в мультиварці, блюдо вийде корисним завдяки осібінгредієнти:Картопля - 2 ШтукиВода - 1…

Суп картопляний фото

Суп картопляний

1. Миємо і чистимо всі овочі, зелень відкладаємо в сторону, щоб дати стекти зайвій воді. 2.інгредієнти:картопля - 1200…

Холодник з щавлю фото

Холодник з щавлю

Щоб приготувати холодник з щавлю в домашніх умовах, багато біля плити стояти не придеінгредієнти:Щавель - 300…

Щи з капусти фото

Щи з капусти

Філе моєму, кладемо в каструлю і заливаємо водою. Ставимо варити бульйон приблизно на пів годиниінгредієнти:Куряче філе…

Суп зі щавлем і яйцем фото

Суп зі щавлем і яйцем

Суп зі щавлем і яйцем - це суп, який не потребує ні в жодних рекомендаціях. Всі ви пінгредієнти:Свинина - 200…

Щи із щавлю в мультиварці фото

Щи із щавлю в мультиварці

Щи із щавлю в мультиварці в домашніх умовах виходять дуже дієтичними (одні овоінгредієнти:Щавель - 300 ГрамКартопля - 3…

Суп з щавлю консервованого фото

Суп з щавлю консервованого

Готуємо продукти для супу. Чистимо овочі, миємо й нарізаємо м`ясо. М`ясо для цього супінгредієнти:Щавель консервований…

Кремовий курячий суп фото

Кремовий курячий суп

Чистимо овочі. Кладемо овочі (морква, цибуля, селера і гвоздику) в каструлю, заливаємо куриінгредієнти:Курячий бульйон…

Зелений борщ зі щавлем фото

Зелений борщ зі щавлем

Готуємо бульйон. Січену курку закладаємо в холодну воду, солимо і ставимо на плиту вінгредієнти:Курка - 1/2 ШтукиЩавель…