Суп зі щавлем і яйцем

Суп зі щавлем і яйцем - це суп, який не потребує ні в жодних рекомендаціях. Всі ви п

інгредієнти:

  • Свинина - 200 Грам
  • Картопля - 3 Штуки
  • Щавель - 100 Грам
  • Зелена цибуля - 100 Грам
  • Кріп - 2 Пучки
  • Вода - 2 Литра
  • Яйце - 1 Штука

інструкції

Суп зі щавлем і яйцем - це суп, який не потребує ні в жодних рекомендаціях. Всі ви прекрасно знаєте, що це і з чим його їдять. Тому - без зайвих передмов перейдемо до рецептом. Як приготувати суп зі щавлем і яйцем: 1. Ставимо воду на середній вогонь, додаємо туди свинину, нарізану невеликими шматочками (так вона швидше приготується). 2. Поки бульйон готується, ми встигнемо підготувати всі інгредієнти. Картопля моєму і чистимо, після чого нарізаємо брусочками або кубиками. Залишимо поки що в воді, щоб картопля не потемніла. 3. Зелень же всю моєму і дрібно ріжемо. Яйце ж розіб`ємо в окрему мисочку і злегка взобьем віночком до однорідного стану. Теж поки що відставити убік. 4. До цього часу бульйон вже повинен бути готовий. Знімаємо пінку, і перевіряємо м`ясо на готовність. У мене воно було готове вже через півгодини. 5. Словом, як ваша свинина буде майже готовою, додаємо в бульйон картоплю і варимо на невеликому вогні до готовності оного. 6. Перевіримо картоплю виделкою на готовність і додамо попередньо перемішане яйце. 7. Розмішуємо суп разом з яйцем деякий час, закидаємо зелень (щавель, зелена цибуля, кріп) і через 2-3 хвилини знімаємо з вогню. 8. Додайте сіль, перець і спеції, і дайте супу настоятися ще хвилин п`ять під кришкою. Готово. Смачного!


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Холодні зелені щі з яйцем фото

Холодні зелені щі з яйцем

ПРОДУКТИ:щавель - 75 гшпинат - 75 гкартопля відварна - 1 шт.цибуля зелена нарізаний - 2 ст. ложкиогірки - 1 шт.зелень…

Зелений борщ зі щавлем фото

Зелений борщ зі щавлем

Вашій увазі пропонується простий рецепт зелених щей зі щавлем, який я свого врінгредієнти:Яловичина - 700 ГрамЩавель -…

Зелений суп з щавлем фото

Зелений суп з щавлем

Підготуємо всі необхідні інгредієнти для приготування супу. Овочі гарненько промоінгредієнти:Щавель - 200 ГрамСтебло…

Смажена картопля з м'ясом фото

Смажена картопля з м'ясом

Чистимо картоплю і цибулю. Нарізаємо картоплю кубиками середнього розміру, цибуля - доситьінгредієнти:Картопля - 4…

Лохікейто фото

Лохікейто

Кладемо в каструлю суповий набір (голова, хвіст, шкіра, скелет), заливаємо його холодною водоінгредієнти:Лосось цілий -…

Курка з щавлем фото

Курка з щавлем

Чи знали ви, що щавель люблять використовувати при готуванні не тільки в наших слов`янських краінгредієнти:Курка - 1.5…

Щи із щавлю з яйцем фото

Щи із щавлю з яйцем

Думаю, всі ви і самі прекрасно знаєте, що таке щі з щавлю з яйцем. Не думаю, що в Россінгредієнти:Вода - 2 ЛитраЦибуля…

Суп з щавлем і яйцем фото

Суп з щавлем і яйцем

Рецепт приготування супу з щавлем і яйцем дуже простий і традиційний. Так готували цеінгредієнти:Бульйон м`ясний - 2.5…

Тюрингский цибульний суп фото

Тюрингский цибульний суп

М`ясний бульйон ставимо підігріватися. Тим часом чистимо і немелко нарізаємо цибулю. яблукоінгредієнти:Цибуля ріпчаста…

Суп з перлової крупи з м'ясом фото

Суп з перлової крупи з м'ясом

Складові. М`ясо нарізаємо невеликими кубиками стороною приблизно в 1 см. У каструлі довінгредієнти:Перлова крупа - 1/2…

Зелений борщ зі щавлем фото

Зелений борщ зі щавлем

Готуємо бульйон. Січену курку закладаємо в холодну воду, солимо і ставимо на плиту вінгредієнти:Курка - 1/2 ШтукиЩавель…

Зелений борщ з щавлем фото

Зелений борщ з щавлем

Якщо ви ще не знаєте, як приготувати зелений борщ з щавлем, мій рецепт - для вас. рецептінгредієнти:Яловичина - 500…

Щавель з яйцем фото

Щавель з яйцем

Дуже незвичайний смак виходить у цієї страви, я вам раджу його приготувати. По першеінгредієнти:Щавель - 150 ГрамЯйця -…