Окрошка класична

Рецептів окрошки існує безліч, і я навіть не сумніваюся, що в комментарі

інгредієнти:

  • Кефір 1% - 1 Літр
  • Огірок свіжий - 3 Штуки
  • Кріп - 50-100 Грам
  • Зелена цибуля - 50-100 Грам
  • Яйце - 3 Штуки (зварити круто)
  • Редиска - 10 Штук
  • Сіль - 0,5 Ст. ложки

інструкції

Рецептів окрошки існує безліч, і я навіть не сумніваюся, що в коментарях мене заклюють "знавці", які будуть стверджувати, що мій рецепт окрошки - ні разу не класичний. Ваше право, звичайно, але цей рецепт придуманий не мною, а взято з книги Похлебкина, який сам, власне, говорить про те, що рецептів окрошки є багато, і визначити, який з них є правильним і класичним, абсолютно неможливо. Загалом, не будемо занудствовать з приводу класичності рецепта. Головне - щоб смачно було. А окрошка, приготована за цим рецептом, виходить дійсно смачною - в цьому можете не сумніватися. Отже, класичний рецепт окрошки: Зелень нарізаємо, відправляємо в невелику ємність, відмінно підійде каструлька. Додаємо сіль, 2 щіпки. Беремо толкушку для картопляного пюре (можна щось інше, ніж буде зручніше) і розтираємо злегка зелень з сіллю. Вливаємо кефір і перемішуємо. Додаємо ще солі, якщо потрібно. Половину одного огірка натираємо на крупній тертці, інші огірочки нарізаємо дрібною соломкою. Відварені круто яйця нарізаємо дрібно, редиску тонкою соломкою. Перемішати, поставити на 30 хвилин в холодильник. Ідеально з печеною картоплею. Перед подачею можна прикрасити зеленою цибулею! Смачного!


Кількість порцій: 4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка з гірчицею фото

Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мінгредієнти:Картопля - 5…

Окрошка на кефірі з буряком фото

Окрошка на кефірі з буряком

Рецепт приготування окрошки на кефірі з буряком - дуже простий. Але блюдо виходить очінгредієнти:Огірок - 1-2 ШтукКефір…

Дієтична окрошка фото

Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало доінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЗелена…

Окрошка на тане фото

Окрошка на тане

Картопля, яйця і курку відварюємо окремо до готовності. Картоплю нарізаємо небольінгредієнти:Картопля - 350 ГрамКуряче…

Окрошка з куркою фото

Окрошка з куркою

Отже, для нашої окрошки з куркою треба купити копченої курочки, можна, звичайно, і відварнаінгредієнти:Зелена цибуля…

Салат з редискою і яйцем фото

Салат з редискою і яйцем

Підготуйте інгредієнти. Яйця відварити круто, зелень і овочі гарненько промийте. крінгредієнти:Редиска свіжа - 200…

Окрошка з редискою фото

Окрошка з редискою

Раджу заздалегідь запастися домашнім квасом. З ним окрошка виходить набагато смачніше, пінгредієнти:Хлібний квас - 1…

Вірменська окрошка фото

Вірменська окрошка

Класична вірменська окрошка (або мацнабрдош) готується на мацун, але ми замінимо йогоінгредієнти:Кефір або кисле молоко…

Окрошка з буряком фото

Окрошка з буряком

Для окрошки з буряком я найчастіше використовую мариновану нарізану буряк. По-першеінгредієнти:Буряк - 2 Штуки (Можна…

Окрошка на лимонній кислоті фото

Окрошка на лимонній кислоті

Для приготування окрошки на лимонній кислоті треба спочатку накип`ятити пару літрів водінгредієнти:Картопля - 4…

Овочева окрошка фото

Овочева окрошка

Дачний сезон дарує свої принади. Одна з них - овочева окрошка. В принципі, в неї йде ндінгредієнти:Ріпа - 2 Штуки…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…

Окрошка сироедческая фото

Окрошка сироедческая

Для приготування сироедческой окрошки треба особливо ретельно підбирати овочі. Все проінгредієнти:Пекінська капуста -…

Окрошка на майонезі фото

Окрошка на майонезі

Друзі, спробувавши мою окрошку з майонезом, запитують, як її приготувати. Що ж, ділюінгредієнти:Яйця курячі - 5…

Окрошка на мінеральній воді фото

Окрошка на мінеральній воді

Для початку відваримо картопля в мундирі, а яйця відварити круто. Потім і те, і інше очисінгредієнти:Картопля - 500…

Окрошка фото

Окрошка

Літо - занадто жарку пору року для жарких страв, тому я пропоную рецепт воістину прохолодного, освіжаючого і досить…