Окрошка

Літо - занадто жарку пору року для жарких страв, тому я пропоную рецепт воістину прохолодного, освіжаючого і досить ситного страви - окрошка. Це традиційне блюдо національної російської та української кухні. Окрошка являє собою суміш дрібно нарізаних овочів нейтрального смаку: відварну картоплю, ріпа, свіжі огірки, бруква. Обов`язкові пряні трави: кріп, петрушка, селера, естрагон. До речі, окрошка буває ще м`ясної і рибної, тільки м`ясо необхідно додавати 1: 1 по відношенню до овочів. При цьому м`ясо використовується нежирне, дуже ніжне: м`ясо поросяти, індйкі. Але головне це звичайно ж рідка основа окрошки, вона може бути різною: молочна сироватка, розбавлений оцет, пиво, кефір, айран, мінеральна вода, чайний гриб, огірковий розсіл і навіть томатний сік.


Літо - занадто жарку пору року для жарких страв, тому я пропоную рецепт воістину прохолодного, освіжаючого і досить ситного страви - окрошка. Це традиційне блюдо національної російської та української кухні. Окрошка являє собою суміш дрібно нарізаних овочів нейтрального смаку: відварну картоплю, ріпа, свіжі огірки, бруква. Обов`язкові пряні трави: кріп, петрушка, селера, естрагон. До речі, окрошка буває ще м`ясної і рибної, тільки м`ясо необхідно додавати 1: 1 по відношенню до овочів. При цьому м`ясо використовується нежирне, дуже ніжне: м`ясо поросяти, індйкі. Але головне це звичайно ж рідка основа окрошки, вона може бути різною: молочна сироватка, розбавлений оцет, пиво, кефір, айран, мінеральна вода, чайний гриб, огірковий розсіл і навіть томатний сік.

інгредієнти:

  • Яйця курячі 3 шт.
  • Кріп свіжий 1 ст
  • Сосиски Віденські 5 шт.
  • Огірки 2 шт.
  • Морква 1 шт.
  • Цибуля зелена 1 ст
  • Кінза свіжа 1 ст
  • Кефір 2 ст
  • Картопля 2 шт.
  • Горошок консервований 1 ст
  • Яловичина м`якоть 200 г
  • Вода 1 ст

інструкції
  • Крок 1 Першим ділом зливаємо з баночки з горохом воду. І відразу ж насипаємо його в миску. Туди можна відразу помістити нарізану цибулю, кріп і кінзу.
  • Крок 2 Далі нарізаємо м`ясо, я використовувала яловичі сосиски - вони менш жирні для окрошки.
  • Крок 3 Дрібно кришимо зварені яйця.
  • Крок 4 Дрібно нарізаємо на кубики зварену моркву і картоплю.
  • Крок 5 Всі інгредієнти поміщаємо в миску, де у нас вже знаходяться горох і трави. Уже можна відчути приголомшливий запах нарізаних овочів.
  • Крок 6 Далі розбавляємо кефір водою в окремій мисці, ретельно перемішуємо.
  • Крок 7 потім додаємо рідина до наших овочів і перемішуємо.
  • Крок 8 Окрошка готова. Ну хіба рецепт не простий ?! Тепер можна насолодитися освіжаючим холодним супом.
Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Рецепт "окрошка на кефірі" фото

Рецепт "окрошка на кефірі"

Окрошка - традиційний холодний суп російської кухні. У класичному варіанті окрошку готінгредієнти: картопля - 2…

Окрошка на айраном фото

Окрошка на айраном

1. Щоб приготувати окрошку на айраном, спочатку треба відварити курку, яйця і картоплю в мінгредієнти:Куряче філе - 200…

Окрошка на кефірі з буряком фото

Окрошка на кефірі з буряком

Рецепт приготування окрошки на кефірі з буряком - дуже простий. Але блюдо виходить очінгредієнти:Огірок - 1-2 ШтукКефір…

Окрошка пісна фото

Окрошка пісна

1. Відваріть картоплю і дрібно наріжте. 2. На тертці натріть редьку. 3. Невеликими кубикамиінгредієнти:Квас хлібний -…

Дієтична окрошка фото

Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало доінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЗелена…

Окрошка на тане фото

Окрошка на тане

Картопля, яйця і курку відварюємо окремо до готовності. Картоплю нарізаємо небольінгредієнти:Картопля - 350 ГрамКуряче…

Окрошка класична фото

Окрошка класична

Рецептів окрошки існує безліч, і я навіть не сумніваюся, що в комментаріінгредієнти:Кефір 1% - 1 ЛітрОгірок свіжий - 3…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка на лимонній кислоті фото

Окрошка на лимонній кислоті

Для приготування окрошки на лимонній кислоті треба спочатку накип`ятити пару літрів водінгредієнти:Картопля - 4…

Овочева окрошка фото

Овочева окрошка

Дачний сезон дарує свої принади. Одна з них - овочева окрошка. В принципі, в неї йде ндінгредієнти:Ріпа - 2 Штуки…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…

Окрошка сироедческая фото

Окрошка сироедческая

Для приготування сироедческой окрошки треба особливо ретельно підбирати овочі. Все проінгредієнти:Пекінська капуста -…

Окрошка на мінеральній воді фото

Окрошка на мінеральній воді

Для початку відваримо картопля в мундирі, а яйця відварити круто. Потім і те, і інше очисінгредієнти:Картопля - 500…

Окрошка для схуднення фото

Окрошка для схуднення

Окрошка для схуднення від звичайної окрошки відрізняється тим, що ми використовуємо нежирний кеінгредієнти:Нежирний (до…