Окрошка на кефірі з буряком

Рецепт приготування окрошки на кефірі з буряком - дуже простий. Але блюдо виходить оч

інгредієнти:

  • Огірок - 1-2 Штук
  • Кефір (жирний) - 1 Літр
  • Буряк - 1 Штука
  • Картопля - 1 Штука
  • Яйце - 4 Штуки
  • Варена ковбаса - 200 Грам (Можна без ковбаси)
  • Кріп (пучок) - 1 Штука
  • Зелена цибуля (пучок) - 1 Штука
  • Вода кип`ячена холодна - 300-500 мілілітрів
  • Сіль за смаком
  • Сметана - 40 Грам

інструкції

Рецепт приготування окрошки на кефірі з буряком - дуже простий. Але блюдо виходить дуже насиченим, ситним і густим. Ідеально підходить для весни і літа. У свою окрошку з буряком ковбасу я додаю рідко, але ви робите так, як захочеться. Картопля, до речі, також можна не додавати всередину, а подати його з супом окремо. Приготуйтеся заздалегідь - закип`ятіть воду і остудіть її. Як приготувати окрошку на кефірі з буряком? 1. Поставте варити буряк, картопля (якщо використовуєте) і яйця. 2. Промийте цибулю і кріп, подрібніть, додайте до них сіль і гарненько розітріть ложкою. Нехай сік вийде. 3. Кубиками ріжемо ковбасу. Знову - якщо використовуєте. 4. Моєму-чистимо огірки, нарізаємо невеликими кубиками. 5. Відварену і охолоджені буряк чистимо і натираємо на крупній тертці. 6. Чистимо картоплю і яйця, їх також рубаємо. 7. Змішуємо всі інгредієнти, заливаємо кефіром, ще раз перемішуємо. 8. Разводим наш суп охолодженою кип`яченою водою. Доводимо до бажаної консистенції. Частенько я і зовсім не розважає водою свою окрошку. Окрошка на кефірі з буряком готова! Смачного! Перед подачею можете посипати нарізаним кропом і приправити сметаною.


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка з гірчицею фото

Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мінгредієнти:Картопля - 5…

Окрошка на воді з майонезом фото

Окрошка на воді з майонезом

Для того, щоб приготувати окрошку на воді з майонезом треба заздалегідь подбати про кипінгредієнти:Варена ковбаса або…

Окрошка на воді фото

Окрошка на воді

Беремо нашу буряк і гарненько її промиваємо під проточною водою. Чистимо її і натираємо нінгредієнти: Буряк - 1…

Рецепт "окрошка на кефірі" фото

Рецепт "окрошка на кефірі"

Окрошка - традиційний холодний суп російської кухні. У класичному варіанті окрошку готінгредієнти: картопля - 2…

Окрошка на айраном фото

Окрошка на айраном

1. Щоб приготувати окрошку на айраном, спочатку треба відварити курку, яйця і картоплю в мінгредієнти:Куряче філе - 200…

Окрошка з оселедцем фото

Окрошка з оселедцем

Як приготувати оригінальну окрошку з оселедцем? 1. Для початку поставимо варитися яйця іінгредієнти:Оселедець солоний -…

Дієтична окрошка фото

Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало доінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЗелена…

Окрошка на тане фото

Окрошка на тане

Картопля, яйця і курку відварюємо окремо до готовності. Картоплю нарізаємо небольінгредієнти:Картопля - 350 ГрамКуряче…

Окрошка з куркою фото

Окрошка з куркою

Отже, для нашої окрошки з куркою треба купити копченої курочки, можна, звичайно, і відварнаінгредієнти:Зелена цибуля…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка з буряком фото

Окрошка з буряком

Для окрошки з буряком я найчастіше використовую мариновану нарізану буряк. По-першеінгредієнти:Буряк - 2 Штуки (Можна…

Окрошка на березовому соку фото

Окрошка на березовому соку

Як приготувати окрошку на березовому соку? Розписую докладно. попередня подгоінгредієнти:Березовий сік - 300…

Окрошка на лимонній кислоті фото

Окрошка на лимонній кислоті

Для приготування окрошки на лимонній кислоті треба спочатку накип`ятити пару літрів водінгредієнти:Картопля - 4…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…

Окрошка на майонезі фото

Окрошка на майонезі

Друзі, спробувавши мою окрошку з майонезом, запитують, як її приготувати. Що ж, ділюінгредієнти:Яйця курячі - 5…

Окрошка на квасі з ковбасою фото

Окрошка на квасі з ковбасою

Як приготувати окрошку на квасі з ковбасою? Простіше простого! Розповідаю: 1. Відваріть каінгредієнти:Квас - 1,5…

» » » » Окрошка на кефірі з буряком