Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробова

інгредієнти:

  • Банка консервів "Кілька в томаті" - 1 Штука
  • Майонез - 250 Грам
  • Яйця - 4 Штуки
  • Огірок - 1 Штука
  • Редиска - 6-8 Штук
  • Картопля - 3 Штуки
  • Морква - 1-2 Штук
  • Зелений горошок - 100 Грам
  • Квас - 1 Літр
  • Цибуля зелена (пучок) - 1 Штука
  • Петрушка - - За смаком
  • Кріп - - За смаком

інструкції

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не спробувала ... Це дійсно дуже смачно! Блюдо замінює і перше, і салат. Його достатньо, щоб в міру насититися в обід. Раджу спробувати і взяти цей простий рецепт на замітку. Для того, щоб приготувати окрошку з кількою в томатному соусі нам потрібно відварити і нарізати купу овочів. Втім, про все по порядку. Отже, рецепт окрошки з кількою: 1. Відваріть яйця круто, нечищені моркву і картоплю. Нехай все охолоне. Потім треба буде все нарізати невеликими кубиками. Яйця можна натерти на крупній тертці. 2. Консервовану кільку в томаті розімніть вилкою. 3. Лук, петрушку і кріп промийте, просушіть паперовим рушником і дрібно нарубати. 4. Овочі - огірок, редиску - промийте. Натріть на крупній тертці 5. Все перемішайте у великій мисці або каструлі. Не забудьте додати зелений горошок. Я використовую консервований. 6. Посоліть вийшла начинку для окрошки за смаком, заправте майонезом і перемішайте. 7. Залийте начинку квасом і ще раз перемішайте. Окрошку бажано охолодити. Подавайте з чорним хлібом. Смачного!


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка з редькою фото

Окрошка з редькою

Для того, щоб окрошка не вийшло у нас "гірше гіркої редьки", раджу взяти не дужеінгредієнти:Редька - 1 ШтукаВідварна…

Окрошка з гірчицею фото

Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мінгредієнти:Картопля - 5…

Окрошка на воді з майонезом фото

Окрошка на воді з майонезом

Для того, щоб приготувати окрошку на воді з майонезом треба заздалегідь подбати про кипінгредієнти:Варена ковбаса або…

Окрошка пісна фото

Окрошка пісна

1. Відваріть картоплю і дрібно наріжте. 2. На тертці натріть редьку. 3. Невеликими кубикамиінгредієнти:Квас хлібний -…

Окрошка з оселедцем фото

Окрошка з оселедцем

Як приготувати оригінальну окрошку з оселедцем? 1. Для початку поставимо варитися яйця іінгредієнти:Оселедець солоний -…

Окрошка з хріном фото

Окрошка з хріном

По-перше, якщо у вас є корінь хрону, то його, безумовно, треба натерти. подбайтеінгредієнти:Варена ковбаса - 200…

Пісна окрошка з грибами фото

Пісна окрошка з грибами

Окрошка з грибами виходить дуже пікантній. Грибочки з солоними огірками відмінно сочінгредієнти:Гриби - 200 Грам (На…

Окрошка без картоплі фото

Окрошка без картоплі

Якщо у вас "приховані" варені яйця і яловичина, то окрошку ви приготуєте за 5-8 хвилин. Етінгредієнти:Кефір знежирений…

Дієтична окрошка фото

Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало доінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЗелена…

Окрошка з куркою фото

Окрошка з куркою

Отже, для нашої окрошки з куркою треба купити копченої курочки, можна, звичайно, і відварнаінгредієнти:Зелена цибуля…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка з редискою фото

Окрошка з редискою

Раджу заздалегідь запастися домашнім квасом. З ним окрошка виходить набагато смачніше, пінгредієнти:Хлібний квас - 1…

Окрошка з буряком фото

Окрошка з буряком

Для окрошки з буряком я найчастіше використовую мариновану нарізану буряк. По-першеінгредієнти:Буряк - 2 Штуки (Можна…

Окрошка на лимонній кислоті фото

Окрошка на лимонній кислоті

Для приготування окрошки на лимонній кислоті треба спочатку накип`ятити пару літрів водінгредієнти:Картопля - 4…

Овочева окрошка фото

Овочева окрошка

Дачний сезон дарує свої принади. Одна з них - овочева окрошка. В принципі, в неї йде ндінгредієнти:Ріпа - 2 Штуки…

» » » » Окрошка з кількою в томаті