Пісна окрошка з грибами

Окрошка з грибами виходить дуже пікантній. Грибочки з солоними огірками відмінно соч

інгредієнти:

  • Гриби - 200 Грам (На ваш вибір)
  • Квас на хлібі - 1 Літр
  • Буряк - 1-2 Штук
  • Солоні огірки - 2-3 Штук
  • Зелена цибуля (пучок) - 1 Штука
  • Хрін - - За смаком

інструкції

Окрошка з грибами виходить дуже пікантній. Грибочки з солоними огірками відмінно поєднуються. А буряк і зелену цибулю надають свіжості. Гриби можна використовувати і сушені, попередньо замочивши їх. Мені здається, що окрошка з грибами відрізняється від всіх інших її варіантів. Ділюся рецептом і настійно раджу спробувати. Отже, як же приготувати окрошку з грибами? 1. Відваріть буряк, очистіть і натріть на крупній тертці. 2. Гриби відварити. Потім їх треба відкинути на друшляк і трохи віджати. Наріжте досить дрібно. 3. Солоні огірки очистіть від шкірки, виберіть насіння і наріжте кубиками. 4. Все перемішайте в одній мисці, залийте квасом і ще раз перемішайте. 5. Додайте за смаком хріну, я зазвичай ложу пару чайних ложок. Хрін окрошка додасть гостроти. 5. Промийте і наріжте зелену цибулю, посипте їм окрошку з грибами. Наше страва готова. Смачного!


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка з яловичиною фото

Окрошка з яловичиною

Як приготувати окрошку з яловичиною? 1. Спочатку відваріть в підсоленій воді м`ясо. остудиСкладові: Квас хлібний - 300…

Окрошка з редькою фото

Окрошка з редькою

Для того, щоб окрошка не вийшло у нас "гірше гіркої редьки", раджу взяти не дужеінгредієнти:Редька - 1 ШтукаВідварна…

Окрошка з гірчицею фото

Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мінгредієнти:Картопля - 5…

Окрошка на воді з майонезом фото

Окрошка на воді з майонезом

Для того, щоб приготувати окрошку на воді з майонезом треба заздалегідь подбати про кипінгредієнти:Варена ковбаса або…

Окрошка на айраном фото

Окрошка на айраном

1. Щоб приготувати окрошку на айраном, спочатку треба відварити курку, яйця і картоплю в мінгредієнти:Куряче філе - 200…

Окрошка пісна фото

Окрошка пісна

1. Відваріть картоплю і дрібно наріжте. 2. На тертці натріть редьку. 3. Невеликими кубикамиінгредієнти:Квас хлібний -…

Окрошка з оселедцем фото

Окрошка з оселедцем

Як приготувати оригінальну окрошку з оселедцем? 1. Для початку поставимо варитися яйця іінгредієнти:Оселедець солоний -…

Окрошка з хріном фото

Окрошка з хріном

По-перше, якщо у вас є корінь хрону, то його, безумовно, треба натерти. подбайтеінгредієнти:Варена ковбаса - 200…

Дієтична окрошка фото

Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало доінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЗелена…

Окрошка на заквасці фото

Окрошка на заквасці

Для початку приготуємо закваску з сильно газованої мінеральної води і кефіру. ці таінгредієнти:Картопля - 2-3 ШтукЯйця…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка з редискою фото

Окрошка з редискою

Раджу заздалегідь запастися домашнім квасом. З ним окрошка виходить набагато смачніше, пінгредієнти:Хлібний квас - 1…

Вірменська окрошка фото

Вірменська окрошка

Класична вірменська окрошка (або мацнабрдош) готується на мацун, але ми замінимо йогоінгредієнти:Кефір або кисле молоко…

Овочева окрошка фото

Овочева окрошка

Дачний сезон дарує свої принади. Одна з них - овочева окрошка. В принципі, в неї йде ндінгредієнти:Ріпа - 2 Штуки…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…

Окрошка сироедческая фото

Окрошка сироедческая

Для приготування сироедческой окрошки треба особливо ретельно підбирати овочі. Все проінгредієнти:Пекінська капуста -…

Окрошка на майонезі фото

Окрошка на майонезі

Друзі, спробувавши мою окрошку з майонезом, запитують, як її приготувати. Що ж, ділюінгредієнти:Яйця курячі - 5…

» » » » Пісна окрошка з грибами