Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею м

інгредієнти:

  • Картопля - 5 Штук
  • Огірок - 2 Штуки
  • Редис - 200 Грам
  • Петрушка, кріп, цибулю - - За смаком
  • Яйця - 5 Штук
  • Молочна ковбаса - 200 Грам
  • Квас - 0,7 Литра
  • Мінеральна вода - 0,7 Литра
  • Лимонна кислота - 1,5 Ст. ложки
  • М`ята мелена - 1 Ст. ложка
  • Жирна сметана - 200 Грам
  • Гірчиця - 1-2 Чайних ложок
  • Сіль за смаком

інструкції

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мені подобається найбільше. Квас я використовую тільки домашній і м`яту сама вирощую. Обов`язково спробуйте окрошку у цій простому, але, можливо, незвичного рецептом. Як зробити окрошку з гірчицею швидко? Зараз я вас все розповім. 1. Відваріть картоплю і яйця. Дайте їм охолонути. Потім очистіть і наріжте невеликими кубиками. 2. Ковбасу також наріжте кубиками. 3. Зелень, огірки і редиску промийте. Якщо треба - почистіть, потім наріжте. 4. У ємності, об`ємом 1,5 л змішайте квас, мінеральну воду, сіль і лимонну кислоту і растолченную в ступці м`яту. 5. Отриману рідину з м`ятою залийте в овочі, яйця і ковбасу, все перемішайте. 6. Додайте сметану, гірчицю і зелень, ще раз перемішайте. Охолодіть і подавайте! Смачного!


Кількість порцій: 3-4

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка на айраном фото

Окрошка на айраном

1. Щоб приготувати окрошку на айраном, спочатку треба відварити курку, яйця і картоплю в мінгредієнти:Куряче філе - 200…

Окрошка пісна фото

Окрошка пісна

1. Відваріть картоплю і дрібно наріжте. 2. На тертці натріть редьку. 3. Невеликими кубикамиінгредієнти:Квас хлібний -…

Окрошка з оселедцем фото

Окрошка з оселедцем

Як приготувати оригінальну окрошку з оселедцем? 1. Для початку поставимо варитися яйця іінгредієнти:Оселедець солоний -…

Окрошка з хріном фото

Окрошка з хріном

По-перше, якщо у вас є корінь хрону, то його, безумовно, треба натерти. подбайтеінгредієнти:Варена ковбаса - 200…

Пісна окрошка з грибами фото

Пісна окрошка з грибами

Окрошка з грибами виходить дуже пікантній. Грибочки з солоними огірками відмінно сочінгредієнти:Гриби - 200 Грам (На…

Дієтична окрошка фото

Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало доінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЗелена…

Окрошка з куркою фото

Окрошка з куркою

Отже, для нашої окрошки з куркою треба купити копченої курочки, можна, звичайно, і відварнаінгредієнти:Зелена цибуля…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка на пиві фото

Окрошка на пиві

Літній суп на пиві найбільше подобається чоловікам - свого роду два в одному: пиво з Закусінгредієнти:Огірок - 2…

Окрошка на лимонній кислоті фото

Окрошка на лимонній кислоті

Для приготування окрошки на лимонній кислоті треба спочатку накип`ятити пару літрів водінгредієнти:Картопля - 4…

Овочева окрошка фото

Овочева окрошка

Дачний сезон дарує свої принади. Одна з них - овочева окрошка. В принципі, в неї йде ндінгредієнти:Ріпа - 2 Штуки…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…

Окрошка сироедческая фото

Окрошка сироедческая

Для приготування сироедческой окрошки треба особливо ретельно підбирати овочі. Все проінгредієнти:Пекінська капуста -…

Окрошка на майонезі фото

Окрошка на майонезі

Друзі, спробувавши мою окрошку з майонезом, запитують, як її приготувати. Що ж, ділюінгредієнти:Яйця курячі - 5…

Окрошка на квасі з ковбасою фото

Окрошка на квасі з ковбасою

Як приготувати окрошку на квасі з ковбасою? Простіше простого! Розповідаю: 1. Відваріть каінгредієнти:Квас - 1,5…