Окрошка на пиві

Літній суп на пиві найбільше подобається чоловікам - свого роду два в одному: пиво з Закус

інгредієнти:

  • Огірок - 2 Штуки
  • Редис червоний - 2 Штуки
  • Зелена цибуля (пучок) - 1 Штука
  • Варене м`ясо або ковбаса - 400 Грам
  • Яйце куряче - 2 Штуки
  • Картопля - 2 Штуки
  • Пиво - 1 Літр

інструкції

Літній суп на пиві найбільше подобається чоловікам - свого роду два в одному: пиво з закускою. Я зазвичай використовую легке світле пиво, рекомендую також так зване "живе" свіже. За смаком така окрошка практична така ж, як і звичайна, різниця тільки в післясмаку, залишає вашим улюбленим пивом. Щоб приготувати окрошку на пиві вам знадобляться пара свіжих огірочків, редисок, пучок свіжої цибулі, м`ясо - бажано варена яловичина, яйця і, звичайно пиво. Розповім детально, як приготувати окрошку на пиві: 1. Для початку відваріть картоплю і яйця. Картоплю можна відразу почистити і порізати кубиками і так варити - буде набагато швидше. Але, якщо ви маєте в своєму розпорядженні часом, то можна варити в мундирах. Потім нам треба, щоб яйця і картопля охололи. Потім їх потрібно буде почистити і порізати невеликими кубиками. 2. З вареної готової ковбасою все ясно, а от якщо м`ясо - сире, то його також треба відварити. Можна використовувати куряче філе або яловичу вирізку. простіше кажучи, що у вас є або те, що найбільше любите. М`ясо дрібніше, а ковбасу ріжемо кубиками. 3. Огірки, редиску і цибулю промийте, просушіть і наріжте так, як вам подобається. Я редиску зазвичай ріжу півкільцями, а огірки - кубиками. 4. Всі нарізані інгредієнти перемішайте в мисці або каструлі, залийте пивом. За смаком можна додати солі і майонезу. Але в нашій родині ми і без них обходимося. Все: окрошка на пиві готова! Приємного вам апетиту! -)


Кількість порцій: 2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка з гірчицею фото

Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мінгредієнти:Картопля - 5…

Окрошка на воді з майонезом фото

Окрошка на воді з майонезом

Для того, щоб приготувати окрошку на воді з майонезом треба заздалегідь подбати про кипінгредієнти:Варена ковбаса або…

Окрошка на айраном фото

Окрошка на айраном

1. Щоб приготувати окрошку на айраном, спочатку треба відварити курку, яйця і картоплю в мінгредієнти:Куряче філе - 200…

Окрошка пісна фото

Окрошка пісна

1. Відваріть картоплю і дрібно наріжте. 2. На тертці натріть редьку. 3. Невеликими кубикамиінгредієнти:Квас хлібний -…

Окрошка з оселедцем фото

Окрошка з оселедцем

Як приготувати оригінальну окрошку з оселедцем? 1. Для початку поставимо варитися яйця іінгредієнти:Оселедець солоний -…

Окрошка з хріном фото

Окрошка з хріном

По-перше, якщо у вас є корінь хрону, то його, безумовно, треба натерти. подбайтеінгредієнти:Варена ковбаса - 200…

Пісна окрошка з грибами фото

Пісна окрошка з грибами

Окрошка з грибами виходить дуже пікантній. Грибочки з солоними огірками відмінно сочінгредієнти:Гриби - 200 Грам (На…

Окрошка без картоплі фото

Окрошка без картоплі

Якщо у вас "приховані" варені яйця і яловичина, то окрошку ви приготуєте за 5-8 хвилин. Етінгредієнти:Кефір знежирений…

Дієтична окрошка фото

Дієтична окрошка

Простий рецепт приготування дієтичної окрошки завжди тримайте під рукою - хіба мало доінгредієнти:Кефір - 1 ЛітрЗелена…

Окрошка на тане фото

Окрошка на тане

Картопля, яйця і курку відварюємо окремо до готовності. Картоплю нарізаємо небольінгредієнти:Картопля - 350 ГрамКуряче…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка на березовому соку фото

Окрошка на березовому соку

Як приготувати окрошку на березовому соку? Розписую докладно. попередня подгоінгредієнти:Березовий сік - 300…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…

Окрошка на квасі з ковбасою фото

Окрошка на квасі з ковбасою

Як приготувати окрошку на квасі з ковбасою? Простіше простого! Розповідаю: 1. Відваріть каінгредієнти:Квас - 1,5…

Окрошка для схуднення фото

Окрошка для схуднення

Окрошка для схуднення від звичайної окрошки відрізняється тим, що ми використовуємо нежирний кеінгредієнти:Нежирний (до…