Окрошка на молоці

Таку окрошку на молоці можна подавати і як закуску, і як першу страву.

інгредієнти:

  • Кисле молоко - 300 Грам
  • Огірок - 1-2 Штук
  • Цибуля зелена (пучок) - 1 Штука
  • Цукор - 50 Грам (Можна не додавати.)
  • Сметана - 40 Грам
  • Яйце - 1 Штука
  • Варена яловичина - 100 Грам
  • Сіль за смаком
  • Кріп - - За смаком

інструкції

Таку окрошку на молоці можна подавати і як закуску, і як першу страву. Відмінно вона підходить і в полудень. Кисле молоко можете приготувати самостійно або купити готову в магазині. Молочну окрошку почніть робити з приготування яловичини. А далі слідуйте по мною зазначеним пунктам. Отже, як приготувати окрошку на молоці, покроковий рецепт: 1. Отже, відваріть яловичину в підсоленій воді. Нехай охолоне. Потім порубати її кубиками. 2. Відваріть яйце круто. Відкладіть, нехай остигає. 3. Промийте і подрібніть цибулю і кріп. 4. Огірок промийте, зніміть шкірку, наріжте кубиками. 5. Нарізані продукти покладіть в кисле молоко, потім додайте сіль і цукор. Все добре перемішайте. Цукор можете не додавати, хоча мені дуже подобається, коли відчувається ледь помітна солодкість. 6. Яловичину розкладіть порційно по тарілках. 7. Яйце почистіть, поріжте довільно. Також відправляйте в тарілки. 8. Залийте в тарілки підготовлений суп. До столу подавайте зі сметаною. Смачного!


Кількість порцій: 1-2

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Окрошка з яловичиною фото

Окрошка з яловичиною

Як приготувати окрошку з яловичиною? 1. Спочатку відваріть в підсоленій воді м`ясо. остудиСкладові: Квас хлібний - 300…

Окрошка з редькою фото

Окрошка з редькою

Для того, щоб окрошка не вийшло у нас "гірше гіркої редьки", раджу взяти не дужеінгредієнти:Редька - 1 ШтукаВідварна…

Окрошка з гірчицею фото

Окрошка з гірчицею

Скільки господинь - стільки рецептів окрошки. Я готую за різними рецептами, але з гірчицею мінгредієнти:Картопля - 5…

Окрошка на воді з майонезом фото

Окрошка на воді з майонезом

Для того, щоб приготувати окрошку на воді з майонезом треба заздалегідь подбати про кипінгредієнти:Варена ковбаса або…

Окрошка на кефірі з буряком фото

Окрошка на кефірі з буряком

Рецепт приготування окрошки на кефірі з буряком - дуже простий. Але блюдо виходить очінгредієнти:Огірок - 1-2 ШтукКефір…

Окрошка з оселедцем фото

Окрошка з оселедцем

Як приготувати оригінальну окрошку з оселедцем? 1. Для початку поставимо варитися яйця іінгредієнти:Оселедець солоний -…

Пісна окрошка з грибами фото

Пісна окрошка з грибами

Окрошка з грибами виходить дуже пікантній. Грибочки з солоними огірками відмінно сочінгредієнти:Гриби - 200 Грам (На…

Окрошка без картоплі фото

Окрошка без картоплі

Якщо у вас "приховані" варені яйця і яловичина, то окрошку ви приготуєте за 5-8 хвилин. Етінгредієнти:Кефір знежирений…

Окрошка на заквасці фото

Окрошка на заквасці

Для початку приготуємо закваску з сильно газованої мінеральної води і кефіру. ці таінгредієнти:Картопля - 2-3 ШтукЯйця…

Окрошка на воді з оцтом фото

Окрошка на воді з оцтом

Що мені подобається в окрошка, так це те, що її можна приготувати з чого завгодно. такий суінгредієнти:Редис (пучок) -…

Окрошка з редискою фото

Окрошка з редискою

Раджу заздалегідь запастися домашнім квасом. З ним окрошка виходить набагато смачніше, пінгредієнти:Хлібний квас - 1…

Вірменська окрошка фото

Вірменська окрошка

Класична вірменська окрошка (або мацнабрдош) готується на мацун, але ми замінимо йогоінгредієнти:Кефір або кисле молоко…

Окрошка з буряком фото

Окрошка з буряком

Для окрошки з буряком я найчастіше використовую мариновану нарізану буряк. По-першеінгредієнти:Буряк - 2 Штуки (Можна…

Окрошка на березовому соку фото

Окрошка на березовому соку

Як приготувати окрошку на березовому соку? Розписую докладно. попередня подгоінгредієнти:Березовий сік - 300…

Окрошка з кількою в томаті фото

Окрошка з кількою в томаті

Спочатку окрошка з кількою в томаті здавалася мені чимось неможливим, поки я не попробоваінгредієнти:Банка консервів…