Шкода для здоров'я від продуктів харчування

У повсякденному житті немає часу готувати кожен день щось різне, цікаве і нестандартне. В основному харчуємося ми на швидку руку: напівфабрикати, пельмені, варена ковбаса маргарин. Чи замислювався хто-то з нас, про шкоду для здоров`я цих продуктів харчування? Чи знаєте ви, з чого вони складаються? Чи замислювалися коли-небудь про те, якої шкоди для здоров`я несуть всі ті добавки, які в них містяться, різноманітні барвники, консерванти і т.п.? І чому харчуючись такою їжею, помічаєш, що з`являються зайві кілограми? Постараємося відповісти на всі ці питання і розкрити таємницю цих продуктів харчування.

Почнемо з пельменів. Який же шкода для здоров`я представляють вони? Ну, по-перше, саме поєднання м`яса і тесту не дуже-то корисно, шлунку складно це переварити. Як таких добавок в пельменях немає, і єдине побоювання може викликати свіжість м`яса, з якого вони виготовлені. Також деякі виробники додають в пельмені рослинний білок, часто генномодифіковані, що знову-таки несе шкоду для здоров`я людини, особливо якщо у вас глютеїнова хвороба.

Ще один вид продуктів харчування, теж не найбезпечніший, це наші улюблені напівфабрикати. І чого тільки немає: котлети, млинці, голубці, фарш. В основному, звичайно, вони приготовлені з неякісних продуктів, з додаванням рослинних білків і жиру, які часто дешевше самого м`яса. Хоча найчастіше якість і смак напівфабрикатів залежить від ціни.

Настала черга поговорити про шкоду нашій улюбленій вареної ковбаси, а також різних сосисок, сардельок, шпикачек. З чого робиться варена ковбаса краще не згадувати - іноді страшно стає! Часто недобросовісні виробники замість м`яса використовують фарш з перемелених кісток із залишками м`яса, а іноді зіпсоване м`ясо, яке піддається знезараженню. Чим воно знезаражується, теж краще не знати. Але факт в тому, що всі ці речовини потрапляють в наш організм. Всі ці інгредієнти також містяться і в сосисках, і в сардельки, і в інших подібних продуктах харчування.


Про маргарині розмова особлива. Його тепер не використовують навіть для харчування військовослужбовців, які багато чого випробували. Роблять його з свинячого сала і олеомаргарин, який є дуже шкідливим для здоров`я людини.

Чи не тому ми так часто страждаємо різними захворюваннями, починаючи з гастриту і закінчуючи різними видами раку? Чи не тому наші діти так часто страждають алергією?

Зрозуміло, все люди прекрасно розуміють про шкоду для здоров`я даних продуктів харчування, але навряд чи хто відмовиться від їх вживання!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Здоров'я дітей в школі фото

Здоров'я дітей в школі

Шкільний вік - це період фізіологічних і психологічних змін.Підтримка належного рівня фізичного здоров`я дітей…

Шкода трансжирів фото

Шкода трансжирів

Вживання людиною жирів в розумних межах важливо дляего здоров`я. Вони захищають організм від переохолодження,…

Користь і шкода сої фото

Користь і шкода сої

Величезну масу продуктів з сої можна зустріти на прилавках будь-якого продовольчого магазина. Соєвий сир, м`ясо і…

Про шкоду 50 грамів ... Сосисок фото

Про шкоду 50 грамів ... Сосисок

Привабливість сосисок для дітей не викликає сумніву. Малюки готові є їх і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Таким чи…

» » » » Шкода для здоров'я від продуктів харчування