Корисна дієта катерини серебрянської

«Сьогодні у мене буде дуже вдалий день, тому що я так хочу», - кожен день кажу собі сутра і посміхаюся. Знаю, якщо я дійсно захочу, день складеться саме так, як мені потрібно. Адже в нашій підсвідомості прихована величезна сила, яка здатна творити чудеса. Корисна дієта Катерини Серебрянської насправді творить чудеса.

За 20 хвилин до їди я зазвичай випиваю склянку ледь теплої води, щоб запустити роботу шлунка і підготувати його до прийому їжі. Для сніданку хочу поділитися двома смачними і корисними рецептами.

СМУЗІ зі злаків

Вам знадобиться: 200 г домашнього йогурту, 1 - 2 ч. Л. паростків пшениці (або будь-який інший злакової культури). Зерна подрібніть, і змішайте з йогуртом, а ласунам можна додати запечену грушу або яблуко, потім все збийте.

Пророслі зерна - відмінний антиоксидант для корисної дієти Катерини Серебрянської, зміцнюють серцево-судинну систему, збагачують кров киснем і підвищують імунітет. Кулінарна дружба з пророслої пшеницею сприяє омолодженню організму і уповільнює процеси старіння клітин. При перетравленні білків такої пшениці в організмі виробляються гормони щастя.

МЮСЛІ-АССОРТИ З Квін

Беремо будь-які сухофрукти (курага, журавлина, кизил) і горіхи (кешью, кедровий, волоський). Великі горіхи і фрукти злегка подрібніть, і додайте відварне квиноа (рисова лобода родом з Південної Америки). Все це залийте домашнім йогуртом, прикрасьте зверху свіжими ягодами або фруктами. На 100 г горіхово-сухо-фруктового міксу - 100 г каші.

Горіхи містять білки, жири і вуглеводи, сухофрукти - концентрат корисних речовин (кальцій, залізо, магній, клітковина, пектин). Квиноа (новий продукт на нашому ринку, але дуже смачний і корисний, його можна купити в супермаркетах) має більше білка, ніж будь-які інші зерна, і безліч амінокислот, є багатим джерелом харчових волокон, фосфору, магнію і заліза, не містить клейковини, легко засвоюється завдяки корисної дієті Катерини Серебрянської.


Іноді дуже хочеться з`їсти те, що небажано для вашого організму. У таких випадках раджу думки про заборонених продуктах направити на їх корисну заміну.

наприклад

Сучасна їжа, на жаль, не має всіх корисних властивостей, спочатку закладених природою. У нинішньому картоплі на 68% менше кальцію, в моркві - на 17%, в яблуках - на 80% менше вітаміну С, а банани втратили 84% фолієвої кислоти і понад 90% вітаміну В6.

Ці дані переконали мене в тому, що, по-перше, по максимуму потрібно використовувати екологічно чисті продукти, по-друге, допомагати своєму організму комплексом вітамінів, щоб покрити дефіцит життєво важливих елементів і періодично очищати організм.

Для краси і здоров`я своєї шкіри використовую компреси з запарених трав (полин, польовий хвощ, чистотіл, деревій, листя берези). Очистити травами можна не тільки шкіру, але і весь організм. Наприклад, рецепт відвару насіння льону: 10-12 чайних ложок насіння залийте літром окропу і потримайте на водяній бані хвилин 10. Пийте теплим по 100 -150 г шість разів на день з 12:00 до 00:00 два тижні. Організм позбудеться від шлаків і токсинів ».

Краще: банан, чорний шоколад, сухофрукти, вівсянка або кукурудзяні пластівці і горіхи, житній, цільнозерновий або грубого помелу хліб-замість: печива, цукру, варення, рисової каші, білого хліба, вершкового масла, йогурту, яловичини, халви.

Дієта Серебрянської передбачає здоровий спосіб життя, тому така дієта підійде тільки любителькам вести здоровий спосіб життя. Здоровий спосіб життя і правильна дієта - ось запорука до щасливого майбутнього і здоров`ю жінки, завдяки чому жінка відчуває себе більш впевнено і щасливо.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Маленькі фруктові тортики фото

Маленькі фруктові тортики

Поріжте всі сухофрукти і горіхи які будете використовувати. Розтопіть цукор і потім дінгредієнти:Борошно - 1…

Продукти містять магній фото

Продукти містять магній

Магній - той хімічний елемент, який забезпечує безперебійну роботу багатьох систем людського організму. Якщо ти будеш…

Сніданки на швидку руку фото

Сніданки на швидку руку

Далеко не у кожного з нас і не завжди є можливість знайти час, щоб постояти біля плити і приготувати насичений і…

Сира дієта анжеліни джолі фото

Сира дієта анжеліни джолі

Сироїдіння давно відомо в світі, але як спосіб схуднути воно стало популярним завдяки знаменитій актрисі Анджеліні…

Рисова дієта "5 обсягів" фото

Рисова дієта "5 обсягів"

Рисова дієта - одна з найпопулярніших розвантажувальних програм. Така система харчування визнана дуже ефективною, а все…

Види вівсяної дієти фото

Види вівсяної дієти

Вівсяна каша корисна всім без винятку з самого дитинства, тому і дієта на основі вівсянки користується популярністю.…

Вівсяна очищаюча дієта фото

Вівсяна очищаюча дієта

Всім відомо про користь вівсяної каші. Однак слід дотримуватися вівсяну дієту не більше місяця. Вівсяна каша не містить…

» » » Корисна дієта катерини серебрянської