Супер-ефективна дієта від олени малишевої

Дієта Малишевої в домашніх умовахНемає сенсу розповідати про Олену Малишевої як про особистість. Всім і так відомо, що вона відмінний лікар-дієтолог. У своїй програмі вона наполегливо схиляє людей до ведення здорового способу життя, не забуваючи при цьому і самої відмінно виглядати.

Дієта Малишевої за дуже короткий термін стала сверхпопулярной. І справа не в прізвищі Малишевої, не в її популярності. Все простіше. Вона дійсно працює.

Олена, в своєму дусі, перед початком дієти, радить всім жінкам налаштуватися на позитивний лад. Адже голодувати не доведеться. Якщо уникати стресів для організму, то він засвоїть більше корисних речовин, а ефективність самого процесу дієти - виросте.

Слідуючи таким чудовим і позитивним радам, давайте приступимо до розгляду практичної частини дієти Олени Малюків в домашніх умовах.

Особливості дієти Малишева

Дієта має відразу кілька особливостей. По-перше, вона заснована на максимальному виключення зі свого денного раціону продуктів, які містять жири. Не важливо які, будь то рослинні або тварини. Так само в їжі має бути мінімальна кількість солі. По-друге, бажано зовсім виключити борошняне, картопля, морква, буряк і різновиди солодкої випічки. Алкоголь, звичайно ж, прибираємо з раціону теж.

На відміну від інших, Малишева прихильниця не різко схуднення, а поступового. Свої ідеї вона втілила і в технології дієти. Вона розрахована на 2-3 місяці, а то й довше, за Вашим бажанням. Плюсом ж такою тривалою дієти буде мінімальне навантаження на організм, тривалий результат, який протримається 1-2 роки, загальне оздоровлення організму і самопочуття.

Судячи з того, що автор даної методики пропонує виключити, можна повісити на холодильник пам`ятку продуктів, які можна і навіть потрібно вживати в їжу. Страви, які передбачає ця дієта, дуже різні, тому можете готувати все, що побажаєте (звичайно, до складу приготованих страв не повинні входити заборонені продукти). Не забуваємо дотримуватися свою добову норму калорій.

Приблизне меню на один дієти від Малишева


(Зверніть увагу, що ця методика передбачає чітке дотримання режиму дня).

    Сніданок (7-8 годин ранку, в залежності від Вашого розпорядку)

    порція вівсяної каші на воді з додаванням ягід або волоських горіхів, стакан нежирного молока або кефіру.

    Другий сніданок (через три години)

    терта морква і яблуко

    Обід (близько години дня)

    відварене куряче філе і порція каші з нешліфований рису, відвар шипшини

    Полудень (16.00)

    запіканка з сиру з додаванням яблук, кураги або чорносливу.

    Вечеря (за 3 години до сну)

    овочевий салат, заправлений оливковою або соняшниковою олією, чашка зеленого чаю.

Як можна здогадатися - дієта Олени Малишевої не тільки ефективна при боротьбі із зайвою вагою, але і досить живильна. Не варто недооцінювати користь цієї методики, так як на собі її зазнали вже багато жінок.

Лист дівчата, яка відчула у собі дієту Е. Малишевої:

«Під час другої вагітності я стала стрімко поправлятися. З стрункою витонченої дівчини я перетворилася в колобка. Залишати так, як є, я не збиралася і відразу після народження малюка вирішила худнути. Проблемою виявився вибір потрібного методу схуднення. Майже всі дієти ґрунтувалися на моногамії, що при грудному вигодовуванні було заборонено. На очі потрапила ця дієта, стала харчуватися відповідно до порад Малишевої. Минуло вже близько півроку, я майже повернулася в форму. Думаю для підкріплення результату почати відвідувати тренажерний зал. Самого принципу харчування буду дотримуватися і далі, так як відчуваю себе чудово! »

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Англійська дієта фото

Англійська дієта

Суть англійської дієти полягає в чергуванні продуктів кожні два дні, причому в меню входить тільки овочева і білкова…

Ківі дієта фото

Ківі дієта

Як схуднути на ківі - до вашої уваги представлена оригінальна ківі дієта, яка займає почесне місце в рейтингу…

Рисово-овочева дієта фото

Рисово-овочева дієта

Раціон цієї дієти відрізняється великою кількістю свіжих овочів, тому ви не будете відчувати нестачі у вітамінах. Меню…

Дієти з ківі фото

Дієти з ківі

За допомогою ківі можна легко схуднути. До складу ківі, крім вітамінів ікіслот, входять ензими і клітковина, які…

Як працює дієта ангела фото

Як працює дієта ангела

Тривалість дієти Ангела - 13 днів. За цей час можна скинути 7-8 кг зайвої ваги. У рубриці Дієти:апельсинова дієтаМеню…

Ефективна річна дієта фото

Ефективна річна дієта

Літо - вдала пора для проведення очисних процедур організму і вибору тих чи інших дієт. Літня ефективна дієта на 5 днів…

Дієта малишевої фото

Дієта малишевої

Найефективніші і корисні для здоров`я дієти ті, які являють собою не тимчасове вимушене обмеження в їжі або відмову від…

Ефективна рисова дієта фото

Ефективна рисова дієта

Рис є дуже поживним і корисним продуктом. Він ефективно очищає організм від шлаків, солей і інших шкідливих речовин.…

» » » Супер-ефективна дієта від олени малишевої