Маленький зелений помічник в боротьбі з великою надмірною вагою

У чому полягає огіркова дієта ?. Що можна, а що не можна їсти?Якщо ви читаєте цю статтю, швидше за все, зіткнулися з проблемою зайвої ваги. І в одному тільки спортзалі прибрати те, що накопичувалося роками, буде досить важко. В цьому випадку необхідно включити в свій спосіб життя ефективну дієту, наприклад, огіркову.

Огірок - ідеальний дієтичний продук

Складається він переважно з води і харчових волокон. У цьому овочі також присутні вітаміни і мікроелементи: вітаміни групи В, С, РР, калій, фосфор, залізо, йод. У 100 грамах огірка міститься всього 14 Ккал. Цей продукт не викликає алергію і не має протипоказань. Звідси слід зробити висновок, що огіркова дієта досить безпечна, але при цьому ефективна.

Основна суть огіркової дієти в тому, що ви повинні вживати від півтора до двох кілограмів огірків в день. Не переживайте, цифра не така страшна і в кошмарних снах вам ці овочі снитися не будуть. Крім огірків, інші продукти повинні бути переважно рослинного походження і належати до групи складних вуглеводів. Їх сумарна калорійність не повинна перевищувати 800 Ккал.

Пропонуємо вам тижневе меню на основі огіркової дієти

понеділок

Житній тост, два огірка

Овочевий суп (морква, томат, цибуля, капуста), одне яблуко

Салат з огірка, петрушки і капусти, заправлений олією

Вівторок

Смажені гриби, два огірка

100 гр. відвареного курячого філе, овочевий салат

Салат з огірка і тертої моркви, заправлений олією

середа

Житній тост, два огірка

Салат з овочів (помідори, огірки, петрушка)

Відварна куряча грудка, два огірка

четвер

Овочеве рагу (морква, гриби або кабачки), житній тост

Овочевий суп, 20 гр. сиру або бринзи


Салат з квашеної капусти і огірків, заправлений олією

п`ятниця

Два огірка, житній тост зі сметаною

100 гр. відвареного курячого філе, салат з тертої моркви і огірка

50 гр. сиру або бринзи, два огірка

субота

Смажені гриби, житній тост, один огірок

Овочеве рагу (з кабачків або томатів з морквою), 20 гр. сиру або бринзи

Відварене м`ясо (куряче або яловиче), два огірка і одне яблуко

неділя

Два огірка, житній тост зі сметаною

Овочевий салат (огірки і квашена капуста), 100 гр. відвареного курячого філе

120 гр. нежирного сиру, один огірок

Як бачите, немає навіть натяку на цукровмісні продукти. Слідуючи цій дієті, потрібно запастися силою волі, щоб утриматися від спокуси з`їсти пару цукерок.

У проміжках між прийомами їжі також необхідно їсти огірки або пити огіркові коктейлі. Ось рецепт одного з них: два середніх огірка і невеликий пучок кропу перемелює за допомогою блендера. Після цього додаємо одну столову ложку лимонного соку і дві столові ложки соєвого соусу. Повинна вийде консистенція на подобі крем-супу.

Відгуки про дієт

Валентина:

"У моєму віці (а мені 43 роки) жінки, як правило, мають не тільки великий життєвий досвід, але кілограм 5-10 зайвої ваги. Я не була винятком. Їла все підряд, робота сидяча і нервова. Стреси зазвичай заїдала чимось послаще, так би мовити, втішала себе. Ось і накопичилося. Перед відпусткою вирішила змінити свою фігуру в кращу сторону і як засіб схуднення вибрала огіркову дієту. Говорячи на чистоту - огірки я ще рік не їстиму (настільки я ними перенаситилася), але те, що вони зробили з моїми формами - це щось! Мінус 5 кіло всього за один тиждень! до речі, не так давно, один молодий хлопець хотів познайомитися зі мною ... "

Надя:

"Мій хлопець мав ось-ось повернутися з армії. Чекала його з нетерпінням. Але за час поки ми були на відстані, я нікуди не ходила, крім інституту. Природно, відсутність правильного харчування, спорту і пасивність мого життя зробили свою справу - я поправилася. Сама прекрасно розуміла, що зіпсувала фігуру, але сідати на будь-яку дієту не хотіла, побоюючись, що мій гастрит почне прогресувати. але порившись в інтернеті знайшла огіркову дієту на 7 днів. якраз на дворі стояло літо, огірків море, та і сама дієта дуже щадна для шлунка. Минув тиждень - результат вразив не тільки знайомих, а й повернувся з армії хлопця. Я схудла на п`ять кілограмів. Задоволена нинішнім відображенням у дзеркалі ... "

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Соус з йогурту і огірків фото

Соус з йогурту і огірків

З огірка знімаємо шкірку. Нарізаємо огірок дрібними кубиками. Складаємо огірки в мисочку,інгредієнти:Огірок англійська…

Дієта маггі фото

Дієта маггі

дієта Маггі - Це одна з найбільш популярних різновидів яєчної дієти. Дієта Маггі яєчна триває чотири тижні, за які…

Літня п'ятиденний дієта фото

Літня п'ятиденний дієта

В п`ятиденному літньої дієти обмеження на споживання вуглеводів і жирів (саме жири вкрай небажані в будь-якому вигляді)…

Дієта професора усама хамді фото

Дієта професора усама хамді

В організмі людини постійно відбуваються хімічні реакції. Дієта професора Усама Хамді була розроблена з урахуванням цих…

Огіркова дієта фото

Огіркова дієта

У житті кожної жінки бувають такі ситуації, коли схуднути потрібно терміново. У такі моменти прекрасна половина людства…

Дієта "ідеальні стегна" фото

Дієта "ідеальні стегна"

Дуже часто, жінки страждають наявністю на стегнах в`ялої шкіри і зайвих кілограмів. Зробити стегна ідеальними допоможе…

Зелений чай і дієта фото

Зелений чай і дієта

Дієта за участю зеленого чаю дуже добре допомагає очистити організм від непотрібних шлаків і скинути зайву вагу.…

Огіркова дієта для схуднення фото

Огіркова дієта для схуднення

Люди, що бажають схуднути, вдаються до різних дієт, яких сьогодні існує дуже багато. Однак одним з найбільш ефективних…

Огіркова дієта: свіже рішення фото

Огіркова дієта: свіже рішення

У сезон свіжих огірків саме час зайнятися собою, тобто сісти на дієту. Огіркова дієта не тільки допоможе скинути зайві…

» » » Маленький зелений помічник в боротьбі з великою надмірною вагою