Як схуднути без проблем для здоров'я

питання «Як схуднути без проблем для здоров`я? »можна віднести до розряду риторичних. Відповісти на нього можна просто: «Їж менше - рухайся більше!», Але, на жаль, уми людей запудрити рекламними слоганами «Схудни без проблем!», «Їж і худни!». І люди шукають той диво препарат, який без проблем позбавить їх від зайвих кілограмів. В результаті, не знайшовши заповітної таблетки, підірвавши здоров`я за допомогою модних фармпрепаратів, багато хто починає катувати свій організм дієтами і різноманітними методиками голодування. Досягнутий же результат зберігається недовго, і вся втрачена маса повертається назад до свого власника, та ще з надлишком, а ось здоров`я вже не повернути.

Так, як схуднути без проблем для здоров`я?

Щоб схуднути без проблем, необхідно звернути увагу на якість і кількість їжі, яку ви вживаєте.

кількість харч

Подивіться на те, що ви їсте. Враховуйте, що при надмірній вазі суб`єктивне сприйняття кількості з`їденого змінюється. Тому людям із зайвою вагою може здаватися, що вони їдять мало, хоча це не так.

У людей, які страждають надмірною вагою проблемою є гіпертрофований апетит, який не знижується, навіть коли шлунок повний. Тому вони постійно відчувають неусвідомлену тягу що-небудь проковтнути. Результат цього, нав`язлива ідея з`їсти що-небудь смачненьке, і часті нічні обжерливості.

якість харч

Звичний раціон сучасної людини рясніє жирами і вуглеводами, тому, ці компоненти слід обмежити.

Щоб скинути вагу організм з їжею повинен отримувати рівно стільки калорій, скільки він витрачає при фізичної активності. Тому дієта повинна відповідати рівню фізичних навантажень, з обов`язковим обмеженням частки жирів і вуглеводів. В результаті, ви будете скидати вагу плавно, приблизно по 1 кг в місяць. І через якийсь час бажаний результат буде досягнутий. Поступово ви звикнете наїдатися меншими порціями, а ваші уподобання в їжі зміняться.


Схуднути добре допомагає розвантажувально-дієтична терапія (РДТ). Суть її в тому, щоб перебудувати свій організм на ендогенне харчування, коли організм засвоює речовини входять до складу самого організму. Це дозволить йому по максимуму окисляти жири. В результаті перехід на харчування з обмеженим споживанням калорій відбувається менш болісно в психологічному плані, і обмеження в їжі переноситься легше.

У більшості людей під час голодування з`являється дратівливість, сильні головні болі, падає артеріальний тиск, в результаті виникають проблеми зі здоров`ям. Щоб уникнути цих проблем застосовують біологічно активні добавки (БАД) до їжі.

БАД «Лептонік» створений на основі прополісу і алтайських трав допомагає схуднути без шкоди для здоров`я. В результаті його застосування при голодуванні поліпшується самопочуття, настрій і здоров`я в цілому. З`являється твердий намір продовжувати лікування.

Застосування БАД «Каталін» і «Хітолан», в основі яких міститься хітозан, доцільно при переході на гіпокалорійну дієту. Цукор краще замінити застосуванням харчової добавки «Аргосластін». Застосування «Лептонік» також не слід припиняти. Не варто забувати і про фізичні навантаження. Прогулянки на свіжому повітрі будуть дуже корисні.

Можна з упевненістю сказати, що всі методики швидкого схуднення, які не вимагають фізичних навантажень, завдають істотної шкоди здоров`ю. Такі методи схуднення є або недобросовісною рекламою, або простим обманом.

Без фізичних навантажень схуднути практично неможливо, а застосування БАД є хорошим доповненням до методики схуднення без шкоди для здоров`я. Так що, будьте здорові!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Топ-3 найбільш шкідливих дієт фото

Топ-3 найбільш шкідливих дієт

Набирати вагу набагато легше, ніж схуднути, - це ізвестновсем. Існує величезна кількість дієт, якими виснажують себе і…

Як схуднути легко і назавжди фото

Як схуднути легко і назавжди

Хочете стати стрункішою і знайти пропорційну фігуру? Для цього немає необхідності в жорстокій "дієтичної" війні з…

Схуднути по-китайськи фото

Схуднути по-китайськи

Можна спробувати різні дієти і методики схуднення, обмежити себе в харчуванні і все одно не досягти бажаного…

» » » Як схуднути без проблем для здоров'я