Худнемо в короткі терміни без шкоди для здоров'я

Худнемо в короткі терміни без шкоди для здоров`я
Заради того, щоб якомога швидше схуднути, жінки і чоловіки комбінують продукти, морять себе голодом. Експрес-дієти дають результат, але після них вага повертається з ще більшою кількістю зайвих кілограмів. Однак схуднути в короткі терміни без шкоди для здоров`я все-таки можливо.
Найкращим варіантом, якщо ви вирішили схуднути, буде похід до лікаря-дієтолога. Фахівець зможе підібрати для вас спеціальне меню, дотримуючись якого, ви досить швидко почнете втрачати зайві кілограми і сантиметри. Лікар буде стежити за вашим станом здоров`я, щоб не завдати йому шкоду незвичним для вас способом життя.

Якщо у вас немає можливості потрапити на прийом до дієтолога, це не означає, що ви не зможете худнути без шкоди для організму. Вам всього лише потрібно вибрати правильний шлях до ідеальної фігури. В першу чергу, ставте розумні терміни для схуднення. Не можна прибрати 10 зайвих кілограмів за тиждень і не повернути їх назад в протягом наступного місяця. Оптимально - втрачати кілограм на тиждень. На перший погляд здається, що це дуже мало. Але за місяць ви приберете чотири кілограми, а через два - майже десять. Повірте, зміна фігури коштує витрачених на це декількох місяців, адже в результаті ви побачите в дзеркалі абсолютно нову людину. А звички в харчуванні, які з`явилися за цей час, залишаться і допоможуть вам не набрати свої кілограми назад.

Однією з найбільш нешкідливих дієт для організму фахівці називають дієту, протягом якої ви не вживаєте більше 1000-1300 ккал в день. У звичайному режимі ви з`їдаєте близько 2000 ккал, і така дієта не стане великим стресом для організму, а вага почне знижуватися. Під час такої дієти головне - не вжити всі дозволені калорії з ранку або в обід, а залишити щось на вечерю, щоб не мучитися від голоду.

Зробіть свій раціон більш різноманітним. У ньому обов`язково повинні бути присутніми свіжі овочі та фрукти, а також випивайте достатню кількість води - не менше 8 склянок на день. Вода дуже добре прискорює травлення і допомагає скидати зайву вагу. Намагайтеся вживати в їжу менше продуктів, які містять сіль. Якщо вам складно відмовитися від своїх улюблених, але таких шкідливих продуктів, дозволяйте їх собі, але не більше пару раз на місяць.


Хорошим помічником у схудненні є спорт. І головний успіх схуднення в короткі терміни - регулярність фізичних вправ. Не можна пару вечорів побігати в парку біля будинку і чекати позитивних результатів. Займайтеся спортом не менше трьох разів на тиждень, і тільки тоді ви помітите, що ваші зусилля не проходять даремно.

Як ви бачите, схуднути без шкоди для здоров`я можна. Однак кожна людина унікальна, тому намагайтеся підібрати найбільш підходящу для вас систему схуднення. Правильна їжа, вода і спорт - ось три складових вашого успіху. Вірте в себе і не кидайте розпочату на середині шляху.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Худнемо без дієти! фото

Худнемо без дієти!

Деякі люди хочуть схуднути. Не обов`язково використовувати для цього дієту. Вона може негативно позначитися на здоров`ї…

Як схуднути за тиждень на 5 кг фото

Як схуднути за тиждень на 5 кг

Найчастіше проблема екстреного схуднення починає хвилювати дівчат напередодні прийдешнього відповідального заходу.…

» » Худнемо в короткі терміни без шкоди для здоров'я