Натуральні вітаміни для здоров'я очей

Натуральні вітаміни для здоров`я очей
Нерідко протягом дня очі червоніють і втомлюються, що з часом може послужити причиною погіршення зору. Але якщо ви будете вживати їжу, збагачену необхідними мікроелементами і вітамінами, проблем можна уникнути.
Підтримати здоров`я очей допоможуть вітаміни групи В. Вони містяться в багатьох харчових продуктах, тому не обов`язково вдаватися до допомоги синтетичних аналогів. До того ж, вітаміни в таблетках набагато гірше засвоюються організмом, а іноді користі від них взагалі немає.

Включіть в свій щоденний раціон м`ясо, житній хліб, овочі, паростки пшениці і продукти з високим вмістом дріжджів. Так ви забезпечите організм достатньою є доза вітаміну В1, який покращує зір.

Рибофлавін, або В2, впливає на обмінні процеси в рогівці і в кришталику. Недолік цього вітаміну призводить до поступового порушення зору. Щоб цього уникнути, їжте яйця, горіхи, печінка, м`ясо, паростки пшениці і молочні продукти в необмежених кількостях.

Піридоксин допомагає відновлюватися зорових нервах. При нестачі В6 підвищується навантаження на зір, з`являється почервоніння слизової оболонки і погіршення зору. Піридоксин міститься переважно в молоці, злаках, жовтках і капусті.


ціанокобаламін допомагає поліпшити не тільки зір, але і роботу нервової системи. Кладезью вітаміну В12 є яйця, риба, сир, молоко і м`ясо. При щоденному вживанні цих продуктів очі перестануть сльозитися і перенапружуватися, сон нормалізується і пропаде відчуття тривоги.

Також для підтримки гостроти зору необхідний вітамін С і Е, цинк і жирні кислоти. Якщо ви дотримуєтеся раціонального харчування, ці речовини будуть надходити з їжі. Саме тому не рекомендується довго сидіти на дієтах. В крайньому випадку, проконсультуйтеся з окулістом про доцільність вживання вітамінних комплексів, які розроблені для очей.

Спіть не менше 7-8 годин на добу, тоді і очі не будуть сльозитися і червоніти. Недолік сну, багатогодинний робочий день перед монітором комп`ютера і погане харчування - головні вороги зору.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корисні продукти для зору фото

Корисні продукти для зору

Дієта - це не виключення продуктів, а правильний їх підбір. Для того щоб зберегти хороший зір необхідно теж…

Вітаміни для зору фото

Вітаміни для зору

Вітаміни відіграють важливу роль для всього організму. Особливо велике їх значення для людей, які страждають хворобами…

Натуральні вітаміни для очей фото

Натуральні вітаміни для очей

Здорове харчування, різноманітні натуральні продукти забезпечують надходження вітамінів до всіх органів людини. Для…

Вітаміни для пильність очей фото

Вітаміни для пильність очей

Недолік в організмі певних вітамінів може самим несприятливим чином позначитися на стані очей. Погіршення зору і…

» » Натуральні вітаміни для здоров'я очей