Які бувають вітаміни для очей

Які бувають вітаміни для очей
Очі - це не тільки дзеркало душі, але і дуже важливий орган, за допомогою якого ми бачимо і сприймаємо навколишній світ. Для того щоб наш зір завжди було хорошим, необхідно не тільки робити лікувальну гімнастику для очей, але так само приймати відповідні вітамінні комплекси. Від нестачі певних вітамінів може розвиватися безліч захворювань. Про те, які вітаміни необхідні нашим очам, ми і поговоримо в цій статті.

На прилавках аптек є безліч вітамінних комплексів, призначених для здоров`я органів зору, проте вибрати їх не так уже й просто. Є деякі речовини, без яких нормальне функціонування очей неможливо.

Які ж вітаміни найбільш важливі для наших очей? Це вітаміни А, С, вітаміни групи В, цинк і кальцій. Без цих речовин наш зір не може нормально функціонувати.

Вітамін А - це запорука здоров`я сітківки ока. Вітамін А міститься в продуктах тваринного походження - яєчних жовтках, печінки, вершковому маслі, а також в помаранчевих овочах і фруктах, особливо в абрикосах. Не забувайте, що надлишок вітаміну А може негативно позначитися на вашій печінки, так що приймайте його в помірних дозах.

Вітаміни групи В - це здоров`я нервових клітин, що зв`язують очі і мозок. Рибофлавін необхідний очам для профілактики дистрофії рогівки. Джерелами рибофлавіну є овочі, молочні продукти і гриби.

Вітамін С - це запорука здоров`я судин. Міститься у великих кількостях в шипшині, цитрусових і, звичайно, чорниці, яка дуже корисна для очей. У молодій картоплі і квашеній капусті також можна знайти чимало цього чудового вітаміну.

Вітамін Е - це антиоксидант, який буде сповільнювати старіння клітин, та ще й прискорить виведення шкідливих речовин з організму. шукайте вітамін Е в пророщеної пшениці і жита. Вживання цього вітаміну запобіжить пухлини і зміни в сітківці і рогівці.


Кальцій - необхідна річ для зміцнення тканин ока. Шукайте його в молочних продуктах і зелених овочах.

Цинк - це справжній порятунок для тих людей, які схильні до захворювання на катаракту. Цинк попереджає хворобливі зміни в органах зору. Цинк можна знайти в гарбузі, печінки і мізках, рибі.

Лютеїн - речовина, яка накопичується в сітківці ока і як би створює захисний бар`єр від усіляких розладів і захворювань зору. Лютеїн у великій кількості міститься в горосі, яєчному жовтку, червоному болгарському перці і шпинаті.

При виборі вітамінів для очей обов`язково дивіться, чи входять всі ці речовини до складу. Як правило, потрібні вам вітаміни може підібрати лікар, тому зверніться до нього за більш детальною і кваліфікованою консультацією.

Здоров`я вам і вашим очам!

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Корисні продукти для зору фото

Корисні продукти для зору

Дієта - це не виключення продуктів, а правильний їх підбір. Для того щоб зберегти хороший зір необхідно теж…

Зміст вітамінів в продуктах фото

Зміст вітамінів в продуктах

Важко переоцінити значення харчування для здоров`я людини. І те, що їжа повинна бути різноманітною і збалансованою, теж…

Вітаміни для зору фото

Вітаміни для зору

Вітаміни відіграють важливу роль для всього організму. Особливо велике їх значення для людей, які страждають хворобами…

Натуральні вітаміни для очей фото

Натуральні вітаміни для очей

Здорове харчування, різноманітні натуральні продукти забезпечують надходження вітамінів до всіх органів людини. Для…

» » Які бувають вітаміни для очей