Як поліпшити пам'ять за допомогою танців

Як поліпшити пам`ять за допомогою танців
Досягнувши п`ятдесятирічного віку, люди помічають, що їх все частіше починає підводити головний хранитель досвіду - пам`ять. До сих пір багато хто вважає, що цей процес неминучий і є невід`ємним супутником зрілості. Однак це не зовсім вірно.

Що ж робити, якщо ваша пам`ять раптом починає проявляти перші ознаки ослаблення? Звичайно, є мнемонічні вправи, але ж їх ще треба вивчити! А це складно, неувлекательно і досить утомливо. Як бути? Змиритися і запастися тоннами паперу, старанно виписуючи на ній дати, імена, плани, списки? Або ж поборотися з біологічним годинником, довівши їм, що пам`ять як і раніше може працювати в своєму оптимальному режимі і навіть ще краще? Звичайно, другий варіант! І для цього достатньо ... відправитися танцювати.

Так, адже саме цей вид спорту покращує координацію м`язів, оптимізує загальний функціональний стан організму, а також активує роботу всіх розумових процесів. Уже після перших занять людина починає відчувати себе більш впевнено і спокійно, раніше здавалися заплутаними життєві завдання обертаються простенькими ребусами, а рішення приймаються легко і з повною ясністю.


Звичайно, не варто починати з таких екстремально активних танців, як, наприклад, ірландський або брейк-данс. Але чому б не спробувати віддати себе у владу пристрасного і хвилюючого танго? Тим більше, що саме цей напрямок вважається найкращим видом фітнесу для досягли зрілості людей. Є тільки одна небезпека - одного разу увійшовши в світ ритму, музики, кроків і рухів, ви поринете в нього з головою. Танго, так само як і інші танці, наділяють людини внутрішньою свободою, розкріпачують і немов піднімають над землею, так що оточуючі починають заздрісно обертатися, проводжаючи вас поглядами.

Якщо ви не впевнені, що готові віддавати кілька годин свого життя на постійні заняття спортом, то спробуйте почати з танцювальних майданчиків: сьогодні вони є практично в кожному місті. Правда, назва досить умовне: тут можна зустріти представників одночасно трьох-чотирьох поколінь. Вони знайомляться, спілкуються, розповідають один одному про минуле та сьогодення, діляться новинами, а головне - танцюють. І стає неважливо, дев`ятнадцять тобі років чи шістдесят, адже слово «вік» немов розчиняється в музиці вальсу, танго, а іноді навіть і бугі-вугі.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Життя в ритмі танцю фото

Життя в ритмі танцю

Для того щоб танець приносив та фізичне, і емоційне задоволення, потрібно вибрати його по собі. А для цього спочатку…

Вибираємо туфлі для танців фото

Вибираємо туфлі для танців

Взуття для танців - це дуже важливо. І не варто сподіватися, що можна займатися танцями в звичайних туфлях. Адже тільки…

Що зараз модно танцювати? фото

Що зараз модно танцювати?

Уміння добре танцювати цінувалося в усі часи. Танець, як і мода, постійно розвивається і прагне до нових горизонтів.…

Від вальсу до хіп-хопу фото

Від вальсу до хіп-хопу

Мені погано - я танцюю, мені добре - я танцюю. Під такими словами підпишуться тисячі професіоналів і любителів танцю.…

Самий чуттєвий з танців фото

Самий чуттєвий з танців

Все частіше і частіше, втомившись від однотипних вправ фітнесу, ми замислюємося про те, що танці також є видом…

Funk - танцюйте на здоров'я фото

Funk - танцюйте на здоров'я

Сьогодні в фітнес-клубах представлено безліч цікавих напрямків групових занять. І серед них танцювальні класи - творчі…

Танцювальна аеробіка фото

Танцювальна аеробіка

Танцюють всі! І не тільки на танцмайданчиках. Всі фітнес-клуби пропонують величезну кількість танцювальних програм для…

Танець любові та пристрасті фото

Танець любові та пристрасті

Цей танець любимо і відомий у всьому світі. У його ритмі б`ються серця мільйонів людей. Він популярний і серед простого…

Східні танці для схуднення фото

Східні танці для схуднення

Заняття танцями є не тільки засобом вираження своїх почуттів за допомогою руху. Це ще і дуже дієвий засіб збереження і…

Як танцювати клубні танці фото

Як танцювати клубні танці

Клубні танці - це загальноприйнята назва міксу, що об`єднує велику кількість танцювальних напрямків. Він дозволяє…

» » Як поліпшити пам'ять за допомогою танців