Ключі до успіху: техніки афірмації і візуалізації

Ключі до успіху: техніки афірмації і візуалізації
Багато успішних людей говорять про те, що до мети їм допомогло прийти активну мріяння, тобто постійне повторення бажаного в своїх думках. У психології це називається техніками афірмації і візуалізації, і вони є своєрідними ключами до успіху на шляху досягнення мрії.

Афірмації - це якесь позитивне твердження, яке допомагає домогтися бажаного. Наприклад, якщо людина хоче навчитися виступати перед аудиторією, йому допоможуть такі афірмації: «Я - прекрасний оратор», «Я отримую задоволення від виступу перед великою аудиторією», «Я люблю виступати і відчуваю себе чудово перед сотнями слухачів», і т.д.

Зверніть увагу на те, що афірмації повинні бути обов`язково сформульовані через твердження, а не через заперечення. Такі афірмації, як «Я не боюся виступати», «Я не хвилююся, виходячи на сцену» користі не принесуть. Наша підсвідомість працює таким чином, що частку «не» воно не помічає. Тому, повторюючи такі афірмації, людина насправді закладає твердження, що він боїться і хвилюється.

Крім того, афірмації повинні вимовлятися в теперішньому часі. Чи не «Я перестану боятися і почну любити публічні виступи», а «Я люблю публічні виступи і насолоджуюся ними».


Афірмації слід вимовляти якомога частіше, вголос або про себе. Щоб домогтися успіху, потрібно вимовляти затвердження, як мінімум, по 100 раз в день.

Візуалізація, в свою чергу, - це малювання в своїй свідомості образу бажаного. Людина з нашого прикладу, який хоче навчитися виступати, застосовуючи техніку візуалізації, повинен малювати в своїй уяві, як він виступає перед аудиторією і отримує від цього задоволення. При цьому, чим яскравіше буде картинка, тим ефективніше візуалізація буде працювати.

Починаючи застосовувати ці техніки, не забувайте про те, що в процесі проголошення афірмації і малювання образів дуже важливо відчувати яскраві емоції щастя і задоволення. Просте виконання цих технік «на автоматі», без задоволення, користі не принесе. Гарний настрій і віра в успіх - ось що є справжнім ключем до успіху, який змушує працювати ці техніки.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Афірмації на успіх фото

Афірмації на успіх

Як стати успішним за допомогою афірмації?Афірмації на успіх, це якісь короткі фрази, основна мета яких запрограмувати…

Сила слова і думки фото

Сила слова і думки

Сила слова відома з давніх часів. Наші далекі предки остерігалися необережних слів і думок, так як помітили, що багато…

Щастя в почутті гумору! фото

Щастя в почутті гумору!

Найчастіше життя вимагає від людей швидкої реакції на самі різні ситуації, але, на жаль, готових рецептів на всі такі…

» » Ключі до успіху: техніки афірмації і візуалізації