Сила слова і думки

Сила слова і думки
Сила слова відома з давніх часів. Наші далекі предки остерігалися необережних слів і думок, так як помітили, що багато сказане рано чи пізно збувається. Останні 20 років люди знову почали захоплюватися езотеричними знаннями і відкрили для себе, що сила слова і думки непомірно велика.

Зараз люди зрозуміли, що за допомогою власних слів і думок вони можуть формувати свою реальність відповідно до бажань. Але для того, щоб направити у Всесвіт потрібну інформацію, необхідно знати кілька основних правил формулювання власних висловлювань.

Вимовляєте будь-яке своє бажання так, ніби воно вже здійснилося. Наприклад: «Я купив (а) нову квартиру». При цьому важливим фактором є емоції, які виникають у вас у зв`язку з усної фразою. Викликати яскравіші позитивні почуття можна, якщо використовувати в утвердженні емоційні слова, наприклад: шикарний, величезний, прекрасний і т.п.


При формуванні думки або фрази не використовуйте частку «не». Справа в тому, що Всесвіт абсолютно не розрізняє її і виконуватиме ваші слова відповідно до буквальним замовленням. Наприклад: «З кожним днем я стаю все багатшими» - правильна формулювання, «Я не бідна» - неправильна фраза, тому що містить негативний сенс.

Зараз багато людей не тільки навчилися стежити за власними словами і думками, а й спеціально вимовляють позитивні твердження в надії, що так вони зможуть значно поліпшити майбутнє. Такі твердження називаються аффирмациями. Вимовляти їх краще не менше 3 разів на день. Прикладом такого твердження може бути: «Я приймаю себе, люблю і поважаю власні потреби». Ви можете знайти велику кількість афірмації в будь-якій книзі з позитивного мислення або придумати власні, використовуючи основні рекомендації, наведені вище.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Марні слова фото

Марні слова

Щодня ми вимовляємо від 7 до 20 тисяч слів. Слово - це одна з головних одиниць спілкування. За допомогою слів ми можемо…

» » Сила слова і думки