Афірмації на здоров'я: зціляємо себе самі

Що таке афірмації і як вони працюють для зміни долі?Багатьма давно доведено, що зцілювати себе самостійно, не звертаючись до сучасної медицини, можливо. Робиться це за допомогою свідомості, досить лише переконати його в тому, що ви здорові. До речі, проблеми часто також починаються саме з нього. Досить нам запевнити себе в наявності тієї чи іншої хвороби, як вона починає проявлятися. Тоді ми біжимо до лікаря, п`ємо масу таблеток і не знаємо, що самі навели на себе біду і самі ж можемо від неї позбутися.

Хвороби тіла - симптоми хвороби свідомості, яке здатне виробляти два типи енергії: цілющу і шкідливу. Виходить, щоб не хворіти досить взяти свідомість під контроль. Для цього існують афірмації на здоров`я - прості фрази, які при регулярному вимові здатні «налагодити» вашу свідомість, провокуючи його виробляти тільки цілющу енергію.Фактіческі афірмації - це позитивні думки, якими вам необхідно замінити негативні. Таким чином ви запевняєте свій організм в тому, що він цілком здоровий і він зцілюється.

Афірмації на здоров`я: правильний подхо

Багато хто намагається використовувати афірмації і через якийсь час стверджують, що вони не працюють. Найчастіше ці люди допускають одну і ту ж помилку: говорять про свої бажання. Запам`ятайте, ви не повинні фокусуватися на бажанні, а змусити себе повірити в те, що воно вже збулося. Наприклад, фраза: «я хочу схуднути» абсолютно не є афірмації і не буде працювати. Навпаки, фраза: «Я худа, моє тіло красиве і в ньому немає ні грам зайвої ваги» - вдала афірмація.

Ваша свідомість не розуміє частку «не», тому ніколи не використовуйте її в афірмації.

Ще один приклад: «я не хочу хворіти». Говорячи це, ваша свідомість концентрується на двох словах: «я» і «хворіти». Тому є величезний шанс тільки продовжити свою хворобу. Краще використовувати фразу: «Я здорова. Моє тіло повно енергії і здоров`я ».

Не менш важливо промовляти фрази в теперішньому часі. Ніколи не кажіть: «я БУДУ здоровим», так як це не призведе до результату. Вам важливо запрограмувати свою свідомість, яке повинно почати працювати вже сьогодні. Тому краще скористайтеся фразою: «Я здорова».

Користуючись цими порадами, ви зможете самостійно створити афірмації на здоров`я.

Афірмації на здоров`я: приклад

Ми пропонуємо вам кілька прикладів афірмації. Можливо деякі з них ви знайдете корисними для себе. Але перш ніж сісти зручніше і почати їх читати врахуйте, ваші думки мають енергію. Від того, наскільки ви самі будете вірити своїм словам залежить ваш успіх. Виберіть зі списку кілька афірмації, які найбільше вам підходять і регулярно їх промовляти. Як кажуть практики цього вчення, свідомість піддається після 30-60 днів щоденного впливу на нього.

    Я повністю здорова.

    Всі мої органи відмінно працюють.

    Я прекрасно себе почуваю, у мене нічого не болить.

    Я завжди сповнена сил і бадьора.


    Я харчуюся корисною їжею.

    Повітря наповнює мене, і я дихаю на повні груди.

    Навколо мене тільки доброзичливі люди.

    Мені не потрібні ліки.

    Я завжди сповнена радості і щастя.

    Всі клітини мого тіла повні здоров`я і енергії.

    Стрес не впливає на мене.

    Я стаю здоровішим з кожним днем.

    Мій імунітет дуже сильний.

Виберіть те, що підходить саме вам і промовляти кожен день. Для цього бажано залишитися наодинці або мати можливість сконцентруватися. Але це не головне. Головне - вірити в свої слова, тільки тоді вони стануть реальністю.

Читайте далі

Афірмації на залучення чоловіків

Афірмації на успіх

Афірмації на впевненість в собі

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Афірмації на успіх фото

Афірмації на успіх

Як стати успішним за допомогою афірмації?Афірмації на успіх, це якісь короткі фрази, основна мета яких запрограмувати…

Сила слова і думки фото

Сила слова і думки

Сила слова відома з давніх часів. Наші далекі предки остерігалися необережних слів і думок, так як помітили, що багато…

Щастя в почутті гумору! фото

Щастя в почутті гумору!

Найчастіше життя вимагає від людей швидкої реакції на самі різні ситуації, але, на жаль, готових рецептів на всі такі…

» » » » Афірмації на здоров'я: зціляємо себе самі