Сила думки: як переконати себе бути стрункою

Сила думки: як переконати себе бути стрункою
Існує безліч найрізноманітніших дієт і вправ, спрямованих на схуднення. Однак вони не завжди приносять результат. Чомусь одні люди з їх допомогою худнуть, а інші ні. І справа не в тому, що вони не дотримуються всіх рекомендацій. Просто їх свідомість, а, отже, і тіло не хоче худнути. Але це поправимо. Недарма кажуть, що думка матеріальна.

Часто люди самі блокують процес зниження ваги, постійно кажучи собі, що вони товсті. І їх тіло сприймає це як керівництво до дії - будь товстим.

У фільмі «Найчарівніша і найпривабливіша» героїня Ірини Муравйової кожен день, дивлячись в дзеркало, переконує себе, що вона найчарівніша і найпривабливіша. І все пам`ятають, що відбувається з її життям. Такі твердження називаються аффирмациями. Це матеріалізована життєва установка. Давно помічено, що позитивні думки притягують в життя хороше, погані всякі неприємності. Тому для ефективної боротьби із зайвою вагою треба налаштуватися на позитивний лад.

Афірмації слід правильно складати. Якщо ви будете постійно говорити собі: «Я хочу схуднути», то толку не буде. Адже ви так програмуєте себе всього лише хотіти, а не кінцевий результат. Собі треба говорити: «Я тонка і струнка». Ось тоді думка допоможе тілу знайти бажані форми. В це треба повірити по-справжньому. Не варто відмовляти собі в різних задоволеннях, відкладати їх на потім.


Життєві установки слід будувати без частки «не». Тому що ваша свідомість не сприймає, і твердження «Я не буду їсти солодке» перетворюється в «Я буду їсти солодке». У такому випадку ваше тіло отримує неправильний посил, що призводить до зворотного результату.

Думки думками, але не варто забувати і про реальні дії. Буде значно ефективніше, якщо кожну вправу ви будите робити з радістю. Можна кожен раз говорити собі, що «Ця вправа робить моє тіло все красивішим. Я отримую від нього не тільки користь, але і задоволення ». Тоді тіло з радістю підкоритися, і виконувати вправи буде набагато легше.

Не варто засмучуватися, якщо результат не настає в короткі терміни. Якщо думки перебудувати легко, то тілу не так просто почати змінюватися. Однак варто лише налаштувати себе на позитивний лад, і хто знає, які саме зміни в кращу сторону постукають у ваші двері.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Афірмації на успіх фото

Афірмації на успіх

Як стати успішним за допомогою афірмації?Афірмації на успіх, це якісь короткі фрази, основна мета яких запрограмувати…

Як правильно сідати на дієту фото

Як правильно сідати на дієту

Як навчитися не боятися дієт, повірити в їх результативність і домогтися-таки успіху? З нашими порадами це легко! Отже,…

Сила слова і думки фото

Сила слова і думки

Сила слова відома з давніх часів. Наші далекі предки остерігалися необережних слів і думок, так як помітили, що багато…

Як перестати хвилюватися фото

Як перестати хвилюватися

Люди хвилюються з різних приводів: радість, щастя, печаль, горе, несподівані події, робота ... Але найчастіше…

Як розвинути силу волі фото

Як розвинути силу волі

Вважається, що жінці складніше позбутися від шкідливих звичок, складніше досягти великих висот, ніж чоловікові, тому що…

» » Сила думки: як переконати себе бути стрункою