Афірмації на успіх

Як стати успішним за допомогою афірмації?Афірмації на успіх, це якісь короткі фрази, основна мета яких запрограмувати вас на успіх. Вони повинні бути короткими і простими для запам`ятовування. Повторюючи їх регулярно, ви програмуєте свою підсвідомість, даєте йому установку на зміни в ту сторону, яка вам необхідна для досягнення своїх цілей. Це унікальна можливість стати краще, змінити своє життя в кращу сторону.

Перш ніж приступати до тренувань і використовувати афірмації на успіх, варто визначитися зі своїми бажаннями і зрозуміти, що для вас значить слово «успіх». Хто на вашу думку успішний? Якими здібностями володіє ця людина?

Пам`ятайте, що афірмації дуже серйозний інструмент, який може обернутися невдачею. Запрограмувати себе на поразку набагато простіше, ніж на удачу. Іноді досить одного сумніви в своїх силах і все - програма запущена.

Перш ніж використовувати установки необхідно проаналізувати своє життя і свої думки. Важливо відстежити, яких з них у вашій голові більше. Якщо негативних - пора від них позбавлятися. Для цього використовуються конкретні афірмації, які ви будете повторювати систематично. Тільки так вони допоможуть вам досягти бажаної мети.

Афірмації на успіх в житт

  1. Якщо у вас проблеми із зайвою вагою, самопочуттям і хочеться стати більш активною, постійно повторюйте: «Я сповнена енергії, я завжди перебуваю в русі. Моє тіло повно здоров`я і всі хвороби відступають ».
  2. Пережити проблеми на роботі і посприяти кар`єрному росту допоможе наступна афірмація: «Я дуже цінний співробітник, мої знання ведуть мене до успіху. Я отримую визнання і високу заробітну плату ».
  3. Якщо вас переслідують проблеми вдома, вам в ньому некомфортно використовуйте наступну фразу: «Я гідна жити в комфорті. Мій будинок затишний і повністю сприяє моєму здоров`ю, повноцінному відпочинку і продуктивної роботи ».
  4. Щоб знайти свою другу половинку налаштуйте себе на потрібну хвилю за допомогою афірмації: «Я цілісний і хороша людина, гідний любові і романтичних відносин. Я готова любити і бути коханою ».
  5. Досягти успіху в усьому можна за допомогою систематичного повторення фрази: «Удача мій постійний супутник. Вона супроводжує мене всюди і ніколи не покидає ».

Афірмації на успіх в бізнес


Бізнес - складний процес, який завжди складається з падінь і злетів. За допомогою афірмації можна зробити так, щоб удач було набагато більше. Ми запропонуємо вам кілька прикладів, які ви можете використовувати для себе:

  • Моє життя поліпшується кожен день, мій бізнес процвітає і не залежить ні від чого.
  • Мій бізнес стає успішніше з кожним днем.
  • Я успішний і мій бізнес успішний.
  • Я хороший керівник і вмію приймати правильні рішення.
  • Всі мої поради йдуть на користь моєму бізнесу.
  • Всі мої вчинки сприяють розвитку мого бізнесу.
  • Прийняті мною рішення йдуть на користь моєму бізнесу.
  • Я сильний і завжди приймаю креативні рішення.
  • Мій бізнес процвітає. Я не буду ніколи потребувати допомоги.

Ви можете використовувати ці фрази або придумати свої. Головне, щоб в них не було і натяку на заперечення, тільки впевненість в своїх силах і успіху. Пам`ятайте про те, що промовляти їх потрібно якомога частіше. Від того, наскільки ви самі повірите в кожну з них залежить, чи спрацюють вони чи ні.

Читайте також

Афірмації на залучення чоловіків

Афірмації на впевненість в собі

Афірмації на здоров`я

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Щастя в почутті гумору! фото

Щастя в почутті гумору!

Найчастіше життя вимагає від людей швидкої реакції на самі різні ситуації, але, на жаль, готових рецептів на всі такі…

» » » » Афірмації на успіх