Шлях до успіху: афірмації для щасливого життя

Шлях до успіху: афірмації для щасливого життя
Афірмації - кілька фраз, які допомагають зрозуміти те, чого ви хочете досягти, і налаштовують вас на отримання бажаного. Щоб ці фрази подіяли, необхідно знати, як правильно їх скласти.
Текст афірмації повинен бути простим, чітким і недовгим, інакше підсвідомість втратить її суть. Не кажіть: «У мене є дах над головою», краще скажіть: «У мене є будинок моєї мрії» і т.д. При цьому ви повинні мати в голові чітке уявлення цього будинку, його географічне розташування, поверховість, внутрішній інтер`єр і навіть висоту собачої будки у дворі, якщо така є в ваших мріях. афірмації допомагають вам наблизитися до мети, тому, чим більше розмитими будуть фрази, тим довше шлях до їх втілення.

Мабуть, найпоширенішою помилкою в складанні афірмації є вживання заперечення, наприклад, «Я не переживаю з цього приводу» або «Я не дозволяю, щоб мене ображали». Справа в тому, що підсвідомість не сприймає частку «не», тому воно запам`ятовує прямо протилежні установки: «Я переживаю з цього приводу», «Я дозволяю, щоб мене ображали». Замість цього говорите, наприклад, «Я легко приймаю зміни» або «Я впевнена в своїх силах».

Текст афірмації повинен бути в теперішньому часі. Чи не застосовуйте дієслів в майбутньому часі або в умовному способі, інакше бажане так ніколи і не здійсниться. Ще один важливий момент: не вживайте слів «хочу», «бажаю», «мрію», «чекаю» і т.д. Замість цього складайте афірмації з тієї установкою, що ви вже маєте те, про що говорите. Поставтеся до цього серйозно, адже якщо ви самі будете кепкувати над своїми цілями, вони навряд чи будуть реалізовані.


Повторюйте афірмації подумки або вголос в будь-яку зручну хвилину, наприклад, відразу після пробудження, перед сном, по дорозі на роботу і т.д. Якщо установка складена правильно, ви відчуєте емоційну задоволеність і гарний настрій. Фахівці стверджують, що вже через кілька днів використання афірмації можна помітити прогрес в кращу сторону. Не випадково про це написано стільки книг тими людьми, хто завдяки подібній техніці відчув позитивні зміни в особистому житті.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Афірмації на успіх фото

Афірмації на успіх

Як стати успішним за допомогою афірмації?Афірмації на успіх, це якісь короткі фрази, основна мета яких запрограмувати…

Щастя в почутті гумору! фото

Щастя в почутті гумору!

Найчастіше життя вимагає від людей швидкої реакції на самі різні ситуації, але, на жаль, готових рецептів на всі такі…

» » Шлях до успіху: афірмації для щасливого життя