Афірмації на впевненість в собі

Як повернути впевненість у собі за допомогою сили думки, афірмації?Без впевненості в собі складно досягти успіху в житті. Але виховати її в собі досить складно і багатьом так і не вдається повірити у власні сили і оцінювати себе гідно. Взагалі, впевненість повинна виховуватися з дитинства, але, якщо цього не відбулося, а в дорослому житті вас часто осягали невдачі досить складно встати на ноги після чергової поразки. Допомогти все поставити на свої місця можуть афірмації.

Афірмації - це короткі затвердження, які програмують підсвідомість людини на реалізацію конкретного плану. Якщо використовувати їх систематично, зовсім скоро можна відчути ефект, так як саме думки формують наше майбутнє. Людина, яка не вірить в свої сили ніколи не досягне успіху. Навіть самий обдарований фахівець, занижуючи свою самооцінку робить себе вразливим і швидше зазнає невдачі. Тому так важливо щодня налаштовувати себе на успіх.

Говорячи про себе в негативному ключі, ми завчасно налаштовуємося на невдачу. Долі не залишається нічого робити, тільки виконати наші бажання.

Щоб запрограмувати себе на удачу, успіх і підвищити самооцінку досить використовувати афірмації. Ми вам запропонуємо кілька, і ви можете вибрати ті, які найкращим чином відображають ваші бажання.

Афірмації на впевненість в себ

Для того щоб афірмації працювали треба їх вимовляти регулярно. При цьому ви повинні вірити в те, що вимовляєте:

    Я спокійна і впевнена в собі.

    Я сильна особистість і можу самостійно вирішити, як мені поступити.

    Я хороший фахівець і завжди пропоную ефективні рішення.

    Я задоволена своїм життям, моє життя повноцінна і наповнена хорошими емоціями.

    Я завжди отримую підтримку від людей, які поділяють мої переконання.

    Мені завжди є до кого звернутися за порадою і допомогою.

    Я затребувана в очах друзів, родичів і керівництва.

    Мої поради цінують і мене завжди слухають.

    Я завжди запалюю людей своїми ідеями.


    Я отримую максимальне задоволення від життя і роботи.

    Я завжди досягаю поставлених цілей.

    Я цінна людина і завжди отримую те, що заслуговую.

    Моя заробітна плата повинна становити ***, так як я цього заслуговую.

Ви можете використовувати ці афірмації або створити свої, відштовхуючись від власних цілей і бажань. Головне пам`ятати, що думки матеріальні. Повторюйте їх регулярно, кілька разів на день. Для цього постарайтеся залишитися наодинці і сконцентруватися на собі. Закрийте очі і вимовляєте про себе ці фрази. Постарайтеся по-справжньому відчути сенс кожної з них і повірити в те, що все саме так.

Кожне ваше сумнів в собі може стати реальністю, а ваша впевненість у власному успіху тільки допоможе досягти бажаної мети.

Якщо ви будете постійно виробляти негативну енергетику, вона притягне у ваше життя лише проблеми. Навпаки, оптимістичний погляд на речі стане гарантією втілення в життя навіть самих божевільних планів.

Афірмації на впевненість в собі - ауді

Читайте далі:

Афірмації на залучення чоловіків

Афірмації на успіх

Афірмації на здоров`я

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Афірмації на успіх фото

Афірмації на успіх

Як стати успішним за допомогою афірмації?Афірмації на успіх, це якісь короткі фрази, основна мета яких запрограмувати…

Як поліпшити самооцінку фото

Як поліпшити самооцінку

Для дорослих людей характерна ситуація заниженого рівня самооцінки, коли реальні можливості людини насправді вище, ніж…

» » » » Афірмації на впевненість в собі