Афірмації для жінок: налаштовуємося на легкі і вдалі пологи.

Пологи - процес не простий, і їх результат залежить від дуже багатьох чинників, що включають в себе не тільки фізичний стан матері та плоду, технічне оснащення пологового будинку і кваліфікацію всього медичного персоналу. Благополучне перебіг пологів прямо пов`язане з емоційно психологічним станом породіллі. Зайва нервозність жінки, її депресивність, прояви істерії, агресивність і сильний страх можуть значно ускладнити перебіг всього родового процесу.

Так що ж можна зробити для того, щоб полегшити пологи? Як забезпечити контроль над емоціями та почуттями в цей, мабуть, самий відповідальний момент свого життя?

Зробити це можна дуже просто: достатньо скористатися позитивними словесними твердженнями - афірмації. Вони спеціально призначені для того, щоб жінка могла виростити в душі впевненість у власних силах, і викоренила, якої б то не було, страх перед майбутніми пологами.

Афірмації необхідно записувати в спеціально відведений для цього блокнот і читати вголос щодня протягом усього періоду вагітності. Чим раніше жінка починає читати їх, тим кращого результату вона досягне в майбутньому. Можна навіть читати афірмації по кілька разів на день, головне, щоб ніхто в цей момент не відволікав майбутню маму.


Якщо ви плануєте використовувати афірмації, постарайтеся забезпечити собі комфортні і тихі умови, в яких можна буде розслабитися. Попросіть близьких не турбувати вас якийсь нетривалий час. Візьміть блокнот із записаними твердженнями і читайте їх вголос, намагаючись усвідомити кожне вимовлене слово.

Афірмації, що сприяють успішному і легкому розродження:

  1. Я налаштована на легкі, вдалі і своєчасні пологи.
  2. Пологи прийдуть в належний для них час.
  3. Я абсолютно впевнена в своєму тілі.
  4. Я рятуюся від яких би то не було сумнівів.
  5. Мене переповнює впевненість у щасливому і здорове майбутнє.
  6. Пологи пройдуть дуже легко, швидко і просто.
  7. Моє тіло накопичує потужну здорову позитивну енергію.
  8. Кожна клітинка мого тіла з радістю готується до пологів.
  9. Моє тіло міцніє і з кожним новим днем стає все більш міцним і витривалим.
  10. Я дихаю легко і вільно. Моя дихальна система готова до пологів.
  11. Моє серце працює дуже добре, ритмічно і чітко.
  12. Мій мозок і вся нервова система готуються до народження дитини.
  13. Я вірю в здоров`я, успіх, щастя і добро.
  14. Моє тіло гідно впорається з майбутніми пологами.
  15. Народження дитини - найщасливіший і знаменний момент в моєму житті.
  16. Я готова стати матір`ю і приймаю материнство з усвідомленою радістю.
  17. Я приймаю свою приналежність до жіночої статі і вважаю свою вагітність істинної радістю.
  18. Кожен новий день наближає мене до народження здорового, міцного і сильного дитини.
  19. Дитина всередині мене росте і міцніє все більше і більше з кожним новим днем.
  20. Мої дітородні органи накопичують силу для вдалих і легких пологів.
  21. Я сприймаю сутички як великий дар, завдяки якому можлива поява на світ нового життя.
  22. Я визнаю свою жіночність і усвідомлюю всю радість материнства.
  23. Я впевнена в своїх силах.
  24. Я повністю довіряю своєму організму.
  25. Всі негативні висловлювання інших людей про пологи я залишаю осторонь.
  26. Страх, біль, хвилювання і розгубленість обходять мене стороною.
  27. Я отримаю від процесу пологів не тільки фізичне полегшення, але ще і психологічну насолоду.
  28. Я усвідомлюю, що народження дитини - це найбільша радість в моєму житті.
  29. Народження дитини - це незабутнє свято для мене.
  30. Кожен новий день наближає мене до дивно прекрасного дня в моєму житті.

Ви можете додавати будь-які нові твердження. Вони можуть стосуватися як самого процесу пологів, так і ваших почуттів, емоцій і переживань. Головне правило, про який варто пам`ятати завжди: майбутня мати повинна щиро вірити в вимовлені слова, якими б дивними вони не здавалися.

Адже непохитна віра у власні сили і в вдале розродження, здатна творити справжні чудеса. Вона перетворює складний фізіологічний процес в приємне, легке і абсолютно необтяжлива дійство.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Процес пологів дитину фото

Процес пологів дитину

Здавалося б, у наш час інформації про те, що відбувається з жінкою під час вагітності та при пологах, більш ніж…

Афірмації на успіх фото

Афірмації на успіх

Як стати успішним за допомогою афірмації?Афірмації на успіх, це якісь короткі фрази, основна мета яких запрограмувати…

Пологовий будинок №3 фото

Пологовий будинок №3

район ЗАТ Адреса Ул. Ніжинська, буд.3 Тел. довідкової 442-22-89 Тел. приймального відділення. 442-60-25 Схема проїзду…

Пологовий будинок №8 фото

Пологовий будинок №8

район ЮВАО Адреса Самаркандский бульвар, буд.3 Тел. довідкової 709-17-10 Тел. приймального відділення. 709-17-01 Схема…

Пологовий будинок №15 фото

Пологовий будинок №15

район ЮВАО Адреса Ул. Шарікоподшипниковськой, буд.3 Тел. довідкової 274-42-87 Тел. приймального відділення. 274-42-89…

» » » » Афірмації для жінок: налаштовуємося на легкі і вдалі пологи.