Прянощі на варті здоров'я

Прянощі на варті здоров`я
Прянощі - невід`ємна частина будь-якої національної кухні. Але мало хто знає, що приправи в житті людини відіграють не тільки смакову роль, а й лікарську. Таким чином, прянощі можуть використовуватися в лікуванні будь-якої хвороби. Важливо тільки розібратися, яким дію має кожна приправа.

Розглянемо найбільш поширені прянощі, їх дія на організм і показання щодо лікування захворювань.

чорний перець горошком застосовується при лікуванні недокрів`я, неврастенії, виснаження. Дана приправа покращує травлення, допомагає вилікуватися від ряду захворювань сечових шляхів. Чорний перець горошком підсилює секрецію шлунка, а також залоз кишечника. Застосовувати спецію рекомендується обережно, так як вона має дуже сильну дію. Щоденна доза чорного перцю не повинна перевищувати 6 зерен. Інакше ви можете завдати серйозної шкоди шлунку.

Червоний мелений перець здавна славиться своїми протизапальними властивостями. Він застосовується для лікування простудних захворювань. Спеція впливає на організм як жарознижуючий засіб, а також відмінно зігріває людину зсередини в холодну погоду. Червоний мелений перець лікує хвороби судин, сприяє їх очищенню і зміцненню стінок. Ця спеція застосовується в медицині як збудник апетиту, що надає хорошу дію на травний тракт. Також як і у випадку з чорним перцем, червоний необхідно вживати в їжу в розумних межах.

Лавровий лист допомагає підвищити імунітет організму. спеціальний відвар з лаврового листа допомагає боротися з туберкульозом, алергією, хворобами суглобів, діабетом, гайморитом. Ці прянощі добре виводить шлаки з організму.


Аніс використовують при кашлюку і бронхіті. Він діє як відхаркувальний засіб.

Гірчиця - один з головних помічників при простудних захворюваннях. Ці прянощі сприяє відмінному кровоносної харчування тієї області тіла, до якої її прикладають. Всім відомі гірчичники покращують роботу легенів. Якщо насипати спецію в носочки, то ноги в холодну погоду зігріються за кілька хвилин.

Всі перераховані вище спеції можна щодня споживати зі звичайною їжею для профілактики або спеціально використовувати для лікування захворювань.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Спеції: мінуси і плюси фото

Спеції: мінуси і плюси

Кожен день ми користуємося різними спеціями, щоб прідатьаромат і додатковий смак нашим стравам. Але чи замислювалися ви…

Суха приправа карі фото

Суха приправа карі

Каррі представляє суміш приправ, що прийшла до нас з Індії, в її основу входить корінь куркуми. Куркума має вельми…

» » Прянощі на варті здоров'я