Відпустка з користю для здоров'я

Відпустка з користю для здоров`я
Відпустка необхідний кожній людині, щоб відпочити від звичних проблем, урізноманітнити враження, розслабитися після напруженої роботи, зняти стрес і поправити здоров`я. Більшість людей отримують від відпустки максимум задоволення і позитивних емоцій, але для деяких людей зміна клімату і часових поясів стає серйозним випробуванням. Як перетворити відпустку в приємне і корисне проведення часу, яке посприяє поліпшенню, а не погіршення здоров`я?

Люди, які знають про чутливість свого організму і різко реагують на зміни в навколишньому середовищі, повинні дотримуватися деякі правила при переїздах в інші країни. Багато жінок в дорозі відчувають нудоту і запаморочення - щоб уникнути захитування, не можна сідати в поїзд або в літак на голодний шлунок. За дві години до відправлення потрібно добре поїсти, а в дорозі харчуватися маленькими порціями чи не їсти взагалі, замінивши їжу прохолодними напоями, але при цьому виключивши з раціону алкоголь.

М`ятні цукерки і жувальні гумки допоможуть впоратися з почуттям нудоти при закачуванні, а для того щоб не стимулювати це почуття, краще не дивитися в дорозі в бічні вікна або ілюмінатори. Людям, схильним до заколисування, найкраще подорожувати уві сні. Якщо поїздка тривала - наприклад, ви їдете на поїзді або рейсовому автобусі - намагайтеся не перебувати в одній позі протягом довгого часу. потрібно регулярно міняти позу, розминати ноги і гуляти на зупинках, щоб уникнути набряклості і венозного тромбозу. У транспорті потрібно обов`язково знімати взуття.


Якщо ваш організм болісно реагує на різку зміну клімату, в результаті чого з`являється відчуття сонливості і втоми, і ви вже не відчуваєте такої радості від відпочинку, спробуйте заздалегідь перед поїздкою почати дотримуватися той режим, який ви будете дотримуватися на курорті. Як мінімум за тиждень до подорожі потрібно нормалізувати режим дня - вчасно лягати спати і вчасно вставати, а також не спати після обіду.

У спекотну погоду потрібно оберігати себе від теплового удару - для цього потрібно носити на яскравому сонці крислатий капелюх, а також закривати відкриті частини тіла тканиною, якщо ваша шкіра схильна до опіків. Якщо після тривалого перебування на сонці ви відчули слабкість і нудоту, надіньте мокру футболку і вмивайтеся холодною водою, а також негайно вирушайте в тінь. Це допоможе впоратися з тепловим ударом.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Як правильно спати фото

Як правильно спати

Сон є невід`ємною частиною життя кожної людини. Будь-якому організму потрібен повноцінний відпочинок. Від нього…

Як позбутися сонливості? фото

Як позбутися сонливості?

Сонливість - це стан людини, зване розладом сну. Людина може відчувати сильне бажання заснути протягом дня, причому в…

Зміна часових поясів фото

Зміна часових поясів

Тривалі перельоти досить важкі самі по собі, але ще більший стрес відчуває організм, адаптуючись до нового часу. Зміна…

Чи можна спати на животі фото

Чи можна спати на животі

Всі люди сплять по-різному, одні сплять на спині, інші сплять на боці, але є і такі, які можуть заснути тільки на…

» » Відпустка з користю для здоров'я