Я не вмію відпочивати ...

Я не вмію відпочивати ...
Ще зовсім недавно люди не знали, що таке синдром хронічної втоми. Сьогодні ж ця недуга знайомий практично кожному і вважається одним з найбільш часто зустрічаються захворювань. Виною всьому сучасна швидкоплинна життя. У людей йде на роботу більше часу, ніж на відновлення сил і здоров`я. Таким чином, вони рано чи пізно починають розуміти, що відпочивати вони не вміють в принципі.

У сучасному суспільстві відпочивати вміє лише мала частина людей, і на це є кілька причин.

Найпершою причиною відсутності відпочинку є установки, які ще в дитинстві дають батьки та вчителі. Досить лише згадати прислів`я і приказки, які всім знайомі. Наприклад, «справі час, потісі годину», «без праці не виловиш і рибку зі ставка». В результаті людина у доросло життя передбачає, що відпочивати-то і не потрібно зовсім - необхідно постійно працювати.

Інша причина: людина - трудоголізм. Він повністю занурюється в роботу, при цьому не отримує задоволення від хобі, спілкування з друзями і близькими. В цьому випадку якщо на службі трапляється неприємність, людина не може навіть розвіятися і перемкнути свої думки на позитивні моменти.

Інший установкою, що віднімає у людини відпочинок, є необхідність багато працювати, щоб домогтися успіху в житті. З цієї причини люди готові вкладати всі свої сили в кар`єру, жертвуючи законним відпочинком.

Часто люди відмовляються від відпочинку, мотивуючи це тим, що у них недостатньо коштів. Але хто сказав, що відпустка потрібно проводити обов`язково в зарубіжних готелях? Можна просто поїхати на дачу і провести два тижні (або місяць) з цікавою книгою в руках, спати до полудня і займатися тільки улюбленими справами.

І нарешті, ще однією причиною, по якій люди відмовляються від відпочинку, є сильно виражене почуття відповідальності, яке не дає їм спокійно відійти від справ. А як же, адже колеги не зможуть запустити проект без вашої безпосередньої участі. Однак не варто занадто переоцінювати власну незамінність. Завжди знайдеться співробітник, який зможе виконати ваші обов`язки.


Лікарі давно довели, що люди, які не вміють відпочивати, більше схильні до депресій, збільшення ваги і навіть ризику передчасної смерті. Саме тому відпочинок людині необхідний. Він є чимось на подобі прибирання організму. Важливо лише дотримуватися кількох правил, щоб відновити сили і позбавити себе від хронічної втоми.

Знайдіть хобі, тобто улюблене заняття, яке допоможе вам розслабитися і відновити сили.

Чи не жертвуйте сном. Нічний сон - дуже важливий час для відновлення сил і здоров`я. Головні правила: вчасно лягати спати, не засиджуватися довго перед телевізором або комп`ютером, не пити спиртного і не їсти перед сном. Безсонна ніч обов`язково погано позначиться на працездатності протягом усього дня, на зовнішності і на самопочутті. Добре виспавшись людина бадьорий, енергійний, добре виглядає і впевнений в собі.

У вихідні дні потрібно відволіктися від усіх виробничих проблем, повністю змінити вид занять, забуваючи про повсякденній обстановці. Для гарного відпочинку можна виїхати на дачу, відправитися з друзями в похід, провести вихідні з сім`єю на природі. А ось вихідні, проведені в неробство на дивані перед телевізором, тільки додадуть втоми, млявості і апатії.

Відпочити правильно у відпустці - це ціла наука. Ні в якому разі не можна затівати у відпустці генеральні прибирання, ремонти, будівництва і т.д. У відпустці потрібно відірватися від повсякденності, обов`язково змінити обстановку: поїхати в подорож, виїхати до моря, відвідати місця, про які давно мріялося, зустрітися зі старими друзями.

Правильно організований активний відпочинок подарує здоров`я, гарне самопочуття, бадьорість духу і чудові спогади.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Основні види відпочинку фото

Основні види відпочинку

Основні види відпочинку. Чоловічий і жіночий дозвілляЧи знаєте ви, що відпочинок буває спільним, буває чоловічим, а…

Як берегти здоров'я фото

Як берегти здоров'я

Міцне здоров`я на все життя - мрія будь-якої людини. Що ж необхідно робити для її здійснення? Як відомо, берегти…

В обіймах морфея фото

В обіймах морфея

Сон - відпочинок для всього організму, перш за все для нервової системи. Повноцінний сон - це чергування різних фаз…

Причини хронічної втоми фото

Причини хронічної втоми

Нерідко трапляється так, що ти відчуваєш себе розбитою, постійно хочеш спати, втома стає твоїм супутником кожен день.…

Як правильно відпочивати фото

Як правильно відпочивати

Хтось працює для свого самоствердження в кар`єрі, комусь подобається спілкуватися з колегами і вдосконалювати себе в…

Де провести вихідні фото

Де провести вихідні

Закінчилася трудовий тиждень і попереду вихідні. Але багато людей і в ці дні знаходять роботу для себе: прибирання в…

На роботу після відпустки фото

На роботу після відпустки

Відпочинок - це так здорово! Але ж будь-який відпочинок закінчується, і починаються трудові будні, які дуже часто…

» » Я не вмію відпочивати ...