Правильний догляд за зубами для дівчат

Правильний догляд за зубами для дівчат
Домогтися красивою і спокусливою білосніжної усмішки досить легко, але для цього варто прикласти деякі зусилля і витратити достатню кількість уваги. Отже, обдумуємо ретельний регулярний догляд за зубами і стаємо володарками посмішок, перед якими неможливо встояти!

По-перше, приділіть увагу стану вашої емалі. Іноді тонка, майже прозора емаль не може бути повноцінно білої, і зуби здаються трохи темніше. А вже варто говорити, наскільки вразливі такі зуби для карієсу! Отже, підібрати пасту з достатнім вмістом фосфору і кальцію важливо, проте недостатньо. В першу чергу вам варто звернути увагу на свій раціон і стан здоров`я. Вітамін D повинен обов`язково бути присутнім в продуктах на вашому столі: в молоці, рибі. Також він успішно синтезується на сонячному світлі, так що гуляйте якомога більше. Кальцій всім відомий як найбільш ефективний і важливий елемент для зміцнення нігтів і зубів, так що молоко, сир, сир (краще плавлений) обов`язково повинні бути присутніми в раціоні. Вітамін B також впливає на зуби і нігті, його можна знайти в злаках. Їжте тверді фрукти і овочі (яблука, морква). Все це чудово зміцнює і стимулює ясна, а також очищає зуби від неприємного нальоту.

Дуже важливо вчасно міняти щітку для зубів, так як поступово вона розм`якшується і втрачає свої чистячі властивості. Міняйте її приблизно раз на місяць. Також не менш важливо підібрати жорсткість - дуже м`яка не справлятиметься з нальотом, а надто жорстка може сильно пошкодити ясна. Втім, вибирати підходящу саме вам потрібно пробуючи різні варіанти, адже зуби і ясна у всіх абсолютно різні.

Чистити зуби потрібно не хаотичними рухами і протягом всього декількох секунд, а приблизно три хвилини і "змахує" рухами: від низу до верху на нижній щелепі і зверху вниз на верхній. Жувальну поверхню варто чистити енергійними круговими рухами.


Зубна нитка (флосс) - це незамінна річ в щоденному догляді за зубами, проте ж багато людей чомусь вперто ігнорують її. Але ж навіть найефективніша щітка не зможе проникнути в простір між зубами, звідси карієс і неприємні і зовсім непривабливі жовті плями. Так що флос після кожного прийняття їжі - це ваше нове правило.

Що стосується ополіскувача для порожнини рота, то він просто необхідний для збереження свіжості вашого дихання. В ідеалі після кожного прийняття їжі потрібно ретельно чистити зуби і користуватися бальзамом, це додасть вам впевненості. Але підбирати ополіскувач також потрібно з розумом. Не віддавайте перевагу засобам з великим вмістом спирту, так як вони просто-напросто порушують природний баланс бактерій в роті і знижують захисні властивості слизових оболонок і ясен.

Внимание, только СЕГОДНЯ!

ІНШЕ

Зміцнення зубів і ясен фото

Зміцнення зубів і ясен

Зміцнення зубів і ясен - це не просто важлива, а життєво необхідна процедура, яка допоможе не тільки зберегти здоров`я…

Здоров'я зубів на відмінно фото

Здоров'я зубів на відмінно

Ви не повірите, але зуби - дзеркало всього нашого організму! За їх станом можна судити про багато проблем зі здоров`ям…

Як зняти наліт з зубів фото

Як зняти наліт з зубів

Зубний наліт являє собою липку плівку, що складається з живих і мертвих бактерій. Якщо його вчасно не видаляти, він…

Правильний догляд за зубами фото

Правильний догляд за зубами

Найстрашніший ворог ваших зубів - це зубний камінь, який з`являється на ваших зубах, як плівка і утворюється з слини і…

Як правильно чистити зуби фото

Як правильно чистити зуби

Кожна з нас хоче мати красиві зуби і красиво посміхатися. Ми розповідаємо, як правильно доглядати за зубами і яснами,…

Як зберегти зуби красивими фото

Як зберегти зуби красивими

Кожна людина мріє про красиве усмішці. Дійсно, чарівна посмішка є не тільки предметом гордості, а й джерелом…

Як правильно чистити зуби? фото

Як правильно чистити зуби?

Краса посмішки багато в чому залежить від здоров`я зубів, а їх стан, в свою чергу, впливає на здоров`я всього…

» » Правильний догляд за зубами для дівчат